Sayfa 135/147 İlkİlk ... 3585125133134135136137145 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1. Her gün hisseyi takip etmek stres yapar. Bence ekranı kapatıp fiyat hareketlerine bakmamak en iyisi. Şunu unutmayın, GECENİN EN KARANLIK VAKTİ SABAHA EN YAKIN ZAMANDIR. Sağlıcakla kalın

2.  Alıntı Originally Posted by ebcim Yazıyı Oku
    Bugün, yüzde 8 çıktı bir ara.Tamam dedim.Ama,yine verdiler.Bana göre artık sonun sonu.Umarım yarından itibaren gideriz...ytd
    Sonun sonu demek isterken tam olarak ne demek istediniz. Borsada küçük hisse rallisi bitti galiba. Artık yıllar boyunca bekleriz aynı fiyata gelsin diye. Artık kaç yıl olur ????

3.  Alıntı Originally Posted by enverozkan Yazıyı Oku
    Sonun sonu demek isterken tam olarak ne demek istediniz. Borsada küçük hisse rallisi bitti galiba. Artık yıllar boyunca bekleriz aynı fiyata gelsin diye. Artık kaç yıl olur ????
    Sayın enverozkan, 35 yıllık borsacıyım, bu kadar çuvalladığıma hakikaten ben de kendi kendime şaşıyorum !...Vallahi, bu kadar iyi bilançoya rağmen,pandemi nedeniyle avantajlı olan bu hissenin sürünmesi gerçekten çok çok ilginç !Beklemeye devam...Ama ,bir süre yazmayı düşünmüyorum.Son söz olarak, 15 lirayı bulana kadar buradayım...

4. 14 yıldır yakın izleme pazarında olan hissede birçok küçük yatırımcı hisseyi satmak için normal pazara çıkmasını bekledi. Çıktıktan sonra hisse gitmeyince sabrı tükenenler satmaya başladı, bu arada borsada satış artınca alıcı olmadığı ve yeterli derinlik olmadığından çok düştü. Borsa yükselmeye başlayınca 3 aylık kar beklentisi ve borçsuz, ihracatcı şirket olması nedeniyle hızlı yükseleceğini tahmin ediyorum. Sabırla bekleyenlerin bu yılı karlı kapatacağını tahmin ediyorum. Borsada hisse alanların günlük düşünmemesini ve yıl sonunu sabırla beklemerinin faydalı olacağını düşünüyorum. Bu benim düşüncem, asla yatırım tavsiyesi değildir.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Geçen sene yapılan genel kurul da 2.750.000 oy ile yönetim kurulu onaylandı. 290.000 imtiyazlı payları var. İmtiyazlı payların 15 oy hakkı var. Bu ise 4.5 milyon oy eder. Halbuki halka açık 19 milyon hisse daha yatırımcılarda var.Bilhassa fazla hissesi olan arkadaşlar elektronik ortamda genel kurula katılırlarsa ve yönetim kurulu seçimine red oyu verirlerse patronun gözü korkar ve hisse oranını artırmaya çalışır. Arkadaşlar cep telefonu şirketinden mobil imza edinilirse genel kurula katılıp oy verilebiliyor. Çoğunluk sağlanamadığı için genel kurul 8 nisanda toplanamadı 20 mayısa ertelendi. Merkezi kayıt kuruluşundan E-Genel kurul bilgisayara indirilerek şirketlerin genel kuruluna katılıp oy kullanılabiliyor. Selçuk gıdada genel kurula katılmayan 19 milyon oy var. 5 milyon hayır oyu çıksa istedikleri yönetim seçilemez. Ben ve arkadaşlarımın 1 milyon üzerinde oyumuz var ve genel kurulda yönetim kurulu seçimine hayır oyu vereceğiz. Hissesi olanlar elektronik genel kurula katılıp yönetim kurulu seçimine hayır oyu vermelerini rica ediyorum. %10 hisse ile şirketi yönetmenin ne olduğunu görmeleri gerekir. İzmir ve civarında olanlar hisseleri varsa fiili olarak bizzat genel kurula nüfus cüzdanı ile katılabilirler. Genel kurula katılmak için MKK da 18 mayısta hisseniz olması yeterli. Patronu sıkıştırmaz isek bunlar istedikleri gibi hareket ederler. Şirketin değerinin düşük olmasını dert etmezler. HİSSEDARLARIMIZIN BİLGİSİNE....

6.  Alıntı Originally Posted by myy Yazıyı Oku
    Geçen sene yapılan genel kurul da 2.750.000 oy ile yönetim kurulu onaylandı. 290.000 imtiyazlı payları var. İmtiyazlı payların 15 oy hakkı var. Bu ise 4.5 milyon oy eder. Halbuki halka açık 19 milyon hisse daha yatırımcılarda var.Bilhassa fazla hissesi olan arkadaşlar elektronik ortamda genel kurula katılırlarsa ve yönetim kurulu seçimine red oyu verirlerse patronun gözü korkar ve hisse oranını artırmaya çalışır. Arkadaşlar cep telefonu şirketinden mobil imza edinilirse genel kurula katılıp oy verilebiliyor. Çoğunluk sağlanamadığı için genel kurul 8 nisanda toplanamadı 20 mayısa ertelendi. Merkezi kayıt kuruluşundan E-Genel kurul bilgisayara indirilerek şirketlerin genel kuruluna katılıp oy kullanılabiliyor. Selçuk gıdada genel kurula katılmayan 19 milyon oy var. 5 milyon hayır oyu çıksa istedikleri yönetim seçilemez. Ben ve arkadaşlarımın 1 milyon üzerinde oyumuz var ve genel kurulda yönetim kurulu seçimine hayır oyu vereceğiz. Hissesi olanlar elektronik genel kurula katılıp yönetim kurulu seçimine hayır oyu vermelerini rica ediyorum. %10 hisse ile şirketi yönetmenin ne olduğunu görmeleri gerekir. İzmir ve civarında olanlar hisseleri varsa fiili olarak bizzat genel kurula nüfus cüzdanı ile katılabilirler. Genel kurula katılmak için MKK da 18 mayısta hisseniz olması yeterli. Patronu sıkıştırmaz isek bunlar istedikleri gibi hareket ederler. Şirketin değerinin düşük olmasını dert etmezler. HİSSEDARLARIMIZIN BİLGİSİNE....
    Bunca yildir borsadayim b gurubu paylarin yonetim sectigini hic duymamistim

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Sayın Myy,
    Sizde o kadar mal varsa gitmez bu senet
    Yükselememe sebebi çıktı ortaya😀

8.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Bunca yildir borsadayim b gurubu paylarin yonetim sectigini hic duymamistim

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Halka açıklığı çok olan şirketlerde borsadan hisse toplayarak ele geçirilen şirketler var arkadaşım. 19 milyon hisse organize olamadığı için patronlar istedikleri gibi hareket ediyorlar. YTD

Sayfa 135/147 İlkİlk ... 3585125133134135136137145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •