Sayfa 126/147 İlkİlk ... 2676116124125126127128136 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1. Arkadaşlar, son bilançoyu ayrıntılı biçimde okumaya çalıştımTam manasıyla süper.Borçlar bitmiş.kamu borçları ve banka borçlar gibi..Ticaretten kaynaklanan karşılıklı alacak-verecek var.Bunda da şirketin alacak tarafı çok fazla.maddi duran varlıkları saymıyorum bile.Dardanel'in kar' çok iyi .ama;borcu fazla.Merko,Frigo,Van gıda ile de karşılaştırmalı inceleyin lütfen.Gerçekten çok çok ucuz kaldı.buna rağmen spek işin içine girip kağıdı baskılarsa ona bir şey diyemem.Ben bu bilançoya göre kağıdın çok çok uygun olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim...

2.  Alıntı Originally Posted by ebcim Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, son bilançoyu ayrıntılı biçimde okumaya çalıştımTam manasıyla süper.Borçlar bitmiş.kamu borçları ve banka borçlar gibi..Ticaretten kaynaklanan karşılıklı alacak-verecek var.Bunda da şirketin alacak tarafı çok fazla.maddi duran varlıkları saymıyorum bile.Dardanel'in kar' çok iyi .ama;borcu fazla.Merko,Frigo,Van gıda ile de karşılaştırmalı inceleyin lütfen.Gerçekten çok çok ucuz kaldı.buna rağmen spek işin içine girip kağıdı baskılarsa ona bir şey diyemem.Ben bu bilançoya göre kağıdın çok çok uygun olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim...
    Kardeşim değil spek artık feriştah bile hisseyi durduramaz ,BİST in tek kuruş borcu olmayan şirketi,kasada 5 milyon nakiti var,ayrıca aydın Germencik’te 30 bağımsız bölümden oluşan inşaatı var,ihracat rakamları süper,daha önce kamuya olan borcundan dolayı ihracat teşviklerinden ve KDV iadesinden yararlanamıyordu,şimdi hepsi olacak,en güzeli fiyat hareketini daha yapmadı ,bekleyip göreceğiz

3. Kardeşim, evet haklısınız. 5 milyonun üzerinde nakit ve benzeri var.Yine de 35 yıllık borsacı ve 70 yaş tecrübesi,bilgisiyle böyle konuşuyorum.Tabi ki,mantık olarak sizin dedikleriniz % 100 doğru...

4. SELGD Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

Alıntı Originally Posted by ebcim Yazıyı Oku
    Kardeşim, evet haklısınız. 5 milyonun üzerinde nakit ve benzeri var.Yine de 35 yıllık borsacı ve 70 yaş tecrübesi,bilgisiyle böyle konuşuyorum.Tabi ki,mantık olarak sizin dedikleriniz % 100 doğru...
    Sn Ebcim,
    Söylediklerinize aynen katılıyorum ama patronun da istemesi lazım. Eğer patron istemezse hisse gitmez. Ama İnşaAllah bu sefer patron da ister de hisse yukarı gider

5. Umarım patron akılsız bir davranışta daha bulunmaz.Dünya hastalıkla boğuşuyor.Böyle bir durumda neyin ne olacağı belli değil.Artık bir an önce hissenin yükselmesi lazım.Biz de o zaman duruma göre değerlendirme yaparız...Arkadaşım, umarım p.tesiden itibaren yüzlerimiz gülmeye başlar..

6.  Alıntı Originally Posted by turkuazmavii Yazıyı Oku
    Sn Ebcim,
    Söylediklerinize aynen katılıyorum ama patronun da istemesi lazım. Eğer patron istemezse hisse gitmez. Ama İnşaAllah bu sefer patron da ister de hisse yukarı gider
    Geçen sever kıclarini yırtmışlardı.. çıkmak için..
    Bu sefer çok ağır dan aldılar..
    Ama bir.gercek var..
    Kaç yıldır gözaltı pazarı..
    Artık esaretten kurtuluyor..
    Bunun bir beddeli olması gerek...
    Dardanel firigoyla hiç kıyaslamaya gerek yok..biz onlardan kat ve kat iyiyiz..

7. Merhaba, neden daha iyiyiz?
     Alıntı Originally Posted by Burak16 Yazıyı Oku
    Geçen sever kıclarini yırtmışlardı.. çıkmak için..
    Bu sefer çok ağır dan aldılar..
    Ama bir.gercek var..
    Kaç yıldır gözaltı pazarı..
    Artık esaretten kurtuluyor..
    Bunun bir beddeli olması gerek...
    Dardanel firigoyla hiç kıyaslamaya gerek yok..biz onlardan kat ve kat iyiyiz..
    SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by ROOKY Yazıyı Oku
    Merhaba, neden daha iyiyiz?

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Üstlerde yazmışız işte ,tek kuruş borcu yok,Dardanel ve frigonun çok fazla borcu var

Sayfa 126/147 İlkİlk ... 2676116124125126127128136 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •