Sayfa 129/147 İlkİlk ... 2979119127128129130131139 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Burak16 Yazıyı Oku
    14yıllık esaret bitti
    Gözümüz aydın arkadaşlar çok sabrettik..
    Bu kadar baskı bitti..
    Pazartesi gününden itibaren bütün gün işlem başlıyoruz... hayırlı olsun
    etik bunca yıldan sonra bir yerden başlamak gerek
    Bu gün. 4.68 kapadık... artık bu dip olsun çift haneli rakamlara doğru hedefe..
    Inşallah Burak kardeş bir yılı doldurdum hisse de gidişat iyi olacağa benziyor bir sene daha bekleyebilirim uzun vade yatırım candır.

2. Prangaları kırdık sonunda arkadaşlar, istediğimiz oldu sonunda ..şirketin cirosu %50 arttı ,ayrıca çok güzel inşşat projeleri var ,hayırlısı bakalım ,hadi hayırlısı olsun

3. Yıllardır emek verenlere cefa çekenlere hayırlı ve bereketli olsun inşallah

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. vay be...........
    yatırım tavsiyesi değildir

5. Yip'teki son günümüzün tadını çıkaralım. Elveda aralıklı işlem, hoscakal Gözaltı.. Bundan sonra gözaltında olmayacağız ama inaniyorum ki performansiyla gözler üzerimizde olacak. Çok bekledik, yeri geldi telefonla aldık sattık ama artık yeni bir sayfa açıyoruz. Tüm sadık yatırımcılara hayirli olsun inşallah.

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by ergin23 Yazıyı Oku
    vay be...........
    Ben de eskiyim diyordum kendime ama daha sirketin varlığından haberim yokken sen Selgd yazıp çiziyormuşsun üstad. Vay be demekte ne kadar da haklisin. Umarım siz de faydalanmışsınızdır..

7.  Alıntı Originally Posted by PATRIOT Yazıyı Oku
    Ben de eskiyim diyordum kendime ama daha sirketin varlığından haberim yokken sen Selgd yazıp çiziyormuşsun üstad. Vay be demekte ne kadar da haklisin. Umarım siz de faydalanmışsınızdır..

..........
    yatırım tavsiyesi değildir

8. Dostlar hayırlı olsun. Umarım beklentimizi karşılayacak rakamlara ulaşırız. Selamlar...

Sayfa 129/147 İlkİlk ... 2979119127128129130131139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •