Sayfa 130/147 İlkİlk ... 3080120128129130131132140 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by turkuazmavii Yazıyı Oku
    Dostlar hayırlı olsun. Umarım beklentimizi karşılayacak rakamlara ulaşırız. Selamlar...
    Inşallah dostum çok büyük bir dönemeç dönüldü, kısa vadeli girmek isteyen arkadaşlar için bir kaç uyarı yapmak istiyorum, sevgili speğimiz çok dişli aliym gidiymcilere pek fırsat tanıyacağını zannetmiyorum tahtada benim tahminim alıp tavanlarla götüreceği şeklinde değil biraz götürüp biraz basarak biraz dökerek biraz anasına bacısına sövdürerek olacağı şeklinde bu zamana kadar hissettiğim paylaşımcı bir speğimiz yok rabbana hep bana mantığıyla giden birisi. Benim bir yılım doldu seve seve bir yıl daha bekleyebilirim bu hissede yeterki bilançolar güzel gelsin inşaat başlasın ihracat ful devam etsin kısa hareketlerini pek kafama takmam benim yatırım anlayışım da zaten uzun vadedir. Hepinize bol kzanaçlar dilerim.

2. Sayın Yöneticimiz ,

yeni başlık yakışır hisseye artık
    yatırım tavsiyesi değildir

3. taşı bizi artık
    yatırım tavsiyesi değildir

4. yatırım tavsiyesi değildir

5. Tahmin ettiğim gibi hareket ediyor beklenti bitti üst pazara geçtik hadi dağılın mesajı ve aynı zamanda da tahta sahipli hadi başka kapıya mesajını da balinalara veriyor ben daha önce dediğim gibi çıkmaya niyetim yok bu benim kararım ama sizler dilediğinizi yapmakta özgürsünüz bu kadar baskı bende ki inancı yükseltiyor

6.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Tahmin ettiğim gibi hareket ediyor beklenti bitti üst pazara geçtik hadi dağılın mesajı ve aynı zamanda da tahta sahipli hadi başka kapıya mesajını da balinalara veriyor ben daha önce dediğim gibi çıkmaya niyetim yok bu benim kararım ama sizler dilediğinizi yapmakta özgürsünüz bu kadar baskı bende ki inancı yükseltiyor
    Sayın Egecan, haklısın.Baskı bir süre daha devam eder.

7.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Tahmin ettiğim gibi hareket ediyor beklenti bitti üst pazara geçtik hadi dağılın mesajı ve aynı zamanda da tahta sahipli hadi başka kapıya mesajını da balinalara veriyor ben daha önce dediğim gibi çıkmaya niyetim yok bu benim kararım ama sizler dilediğinizi yapmakta özgürsünüz bu kadar baskı bende ki inancı yükseltiyor
    Bu yoruma katılıyorum Dostum. İyice silkeleyip yoluna öyle devam edecektir. Yoksa boşuna o kadar borcu kapatmadı. Tahta sahibinin de vardır kafasında bir plan

8.  Alıntı Originally Posted by turkuazmavii Yazıyı Oku
    Bu yoruma katılıyorum Dostum. İyice silkeleyip yoluna öyle devam edecektir. Yoksa boşuna o kadar borcu kapatmadı. Tahta sahibinin de vardır kafasında bir plan
    Eyvallah dostum kusura bakmasın spek o çakalsa ben ondan da çok çakalım ben bu hisseden 10 katımı almadan hayatta gitmem, devir gıda devri hiç bir krizden etkilenmiyor tarım ve gıda şirketleri bugün oyak gitti sagra yı aldı ceo su bu krizde bile büyüyen ve hiç bir krizden etkilenmeyen sektör gıda olduğu için bu alımı yaptık ve daha da geliştireceğiz dedi. Eeee borçlar bitti, karlılık arttı, ihracat arttı, dolar kuru kapanış en üstlerden yazılacak ilk çeyrek mart ayı için bu da selgd nın karlılığını etkileyecek olumlu manada çünkü ihracatçı bir şirket, sırada inşaat işinden gelecek haberler ve paralar var. Benim vaktim bol millet yüzde 19 20 için vadeli de bir sene bekliyor ben on katı için beklemişim çok mu

Sayfa 130/147 İlkİlk ... 3080120128129130131132140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •