Sayfa 48/147 İlkİlk ... 3846474849505898 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 377 - 384 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1. Way be hisse tavan tavan gidiyor yazan cizen yok...demekki spek iyi toplamış yillarca

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

ben bastan yazmistim ya..daha ne yazacagiz..faydalanan gene faydalaniyor.. bizede kimsenin faydasi olmuyor malesef..

3.  Alıntı Originally Posted by enni.2005 Yazıyı Oku
    Her ne kadar satacagim desem de satamadim. Sebebi ise şudur.. 2013 yılında Eplas 0.43 idi şimdilerde 20 civarlarini gördü. Herkese Eplas alın üzerine yatın dememe rağmen, 3 kuruş kar gorunce sattım. Uzulmemek elde değil. Üstelik bunun gibi kaç hisseyi elimden çıkardım da 10-20 katina çıktı. 3-4 senedir Selgd da biseyler yapılıyor. Ana pazar başvurusu yaptı. Borçları yine yatirimcisindan aldığı parayla kapadı.. İyi.. Yine de kapadı. Kese kağıtları bile 10 katına çıktı.. Gerci bu sanki çok iyi bi kagitmis gibi yazdim Ana pazar beklentisi ile 2.30 a
    kadar çekilerek giremeyeceği bilindiği halde ky nin eline bırakıldı. 1.5x li rakamlara çekilerek bi planlı Kap haberiyle 2-3 günde 500 bin-1 milyon lot civari kağıt yerine kondu. 2 tavan yapılıp yine bezdirme hareketi ile 1.7x lere çekildi. %96 si halka açık tehlikeli bir kağıttan bahsediyoruz. Ama Yahudi arkadaşımız yine ne varsa borsada var diyerek tahtayi nakış gibi işliyor. Dua etki adam gibi bi grup gelip seni tokatlayip geçmedi. Yoksa şimdilerde gereksiz yere 8-10 liralari görürdü. Bu %96 nın da hatırı sayılır bi bölümü zaten kendi elinde.. Çünkü dediğim gibi gereksiz bi şekilde 8-10 liralari.. Uç aşağı beş yukarı yine gorecek.. Bir sene sonra konuşalım tekrar... Haa kağıdı pazarliyorsun felan diyen tipler çıkacaktır şimdi... Olsun.. Belki de silecekler bu mesajı.. Ama yazıyorum.. 15 senedir bilirim bu kağıdi lanet olasıca kimseyi guldurmemiştir.. Ama şu piyasada illaki yukarıları gorecek.. Çünkü hiçbir kağıt geldiği yeri hak etmiyor su an. Neyse yatırım tavsiyesi degildir.. Aklı olan anlar zaten.. Elinde olup bekleyenler için insallah hayırlısı olsun
    Geriye dönük bakın yazılara.. 4 Şubat 2020
    Başka yazacak bisey yok.. Ektra KAP düşerse çıkış daha sağlıklı olur..

digerlerinde oldugu gibi kagidi kaptiran gelir burda yimirtlar

5. yatırım tavsiyesi değildir

6. Seviye bu işte

Alıntı Originally Posted by TrautMann Yazıyı Oku
    Şirket SSK borclarini 36 ay olarak yapılandırmis(zaten düşük miktardi)
    Vergi borçları gene yapılandırmada..
    Banka borcu yok..
    Zaten ozsermayesi artıda..

İncir kayisi isinde yurt dışına ihracat yapmakta..
    Alaçatı ve Aydın da arsaları var..

Alacatidaki arsasına 8 tane villa sığar, eğer kendisi arsasını direkt satarsa 4-5 milyona satar ama villa da yapılırsa tahmini 6-7 milyon gelir gelebilir..

Aydindaki arsasina ise apartmanlar yapılir.

Yaklaşık 8yildir gözaltı pazarında ilk defa çıkmak için bu kadar yaklaşmış durumda ama tahtası anlamsız yere baskılaniyor..
    Borsa İstanbul'a gerekli evraklar yollandı artık cevap bekleniyor..
    Ana pazarda olup ta F/K si eksi ozsermayesi eksi olan firmaları düşününce ana pazara geçmesi gerekiyor..

Bir Spek gelse inanılmaz yerlere gidebilir..

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    28.kasım-2019 da yazılmış ıçi dolu bir yazı... öne almakta fayda var...

8. Bi çalışma yaptım.. Herkes faydalansin diye.. Yazacağim gıda sirketlerinin *******DD lerine bakınız, yani defter değerinin şu an kaç katından işlem gördüğüne.. Ekiz 12, Tactr 5,8, Alyag 4,6, İztar 3,04, Ersu 4,62, Uluun 3,38, Pnsut 0,8, Pınsu 5,59, Ülker 1,77, Kervt 3,45, Knfrt 2,58, Tatgd 1,75, Tukaş 14,8, Oylum 3,15, Banvt 2,38, Frigo 2,54 veeee SELGD 1.37 Tabi bu 2019 bilancosuna göre.. Hayırlısı olsun inşallah

Sayfa 48/147 İlkİlk ... 3846474849505898 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •