Special Days Image
Sayfa 143/147 İlkİlk ... 4393133141142143144145 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 1,137 - 1,144 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1. Çok dert etmeyin dostlar. Su akar yolunu bulur... Bu hisse bir dönem aynı bu sertlikte düştü 2,70 leri gördü sonra 8 'i gösterdiler. Zamanınız varsa ekranı kapatın arkanıza yaslanın. Zamanını yoksa veya kredili işlem ile yakalandıysanız o zaman geçmiş olsun.

2.  Alıntı Originally Posted by turkuazmavii Yazıyı Oku
    Çok dert etmeyin dostlar. Su akar yolunu bulur... Bu hisse bir dönem aynı bu sertlikte düştü 2,70 leri gördü sonra 8 'i gösterdiler. Zamanınız varsa ekranı kapatın arkanıza yaslanın. Zamanını yoksa veya kredili işlem ile yakalandıysanız o zaman geçmiş olsun.
    Ben de üç beş kelam etmek istiyorum sağolsun burada görüşlerimize değer veren arkadaşlar var...Dostlar spek bu fırsatı acımasızca kullandı, ben de alalı neredeyse 1,5 yıl oldu ilk defa dün yarısını sattım. Biraz realize olmak istedim, diğer yarısıyla devam etmek istiyorum, siz bana bakmayın benim maliyetim komedi her türlü kardayım, üzüntüm yukarda yakalanan arkadaşlar aslında buralarda satma niyetim pek yoktu ama spek biraz canımı sıktı, gerçi burası borsa kimse kimseye acımaz ama her şeyin bir adabı usulu vardır diye düşünüyorum, burdaki yatırımcı senin velinimetin. Teknik bir detay harici şirkette herhangi bir sıkıntı yok, yani el insaf be kardeşim...Turkuazmavii kardeşimin dediği gibi bu da geçer dostlar, yeter ki kredili olmayın orda ki paraya ihtiyacınız olmasın, ben bunların operasyonu burada sonlandırdıklarına ihtimal vermiyorum, huyu bunların böyle sert düzeltme yapıp dinlenir zikzak lar ve devam bugüne kadar böyle oldu, bundan sonra bakalım nasıl olacak...Bol kazançlar dilerim...

3. 29 eylül 2021 tarihli hürriyet gazetesi'in ege ekinde özetle şöyle bir haber yer almıştır: Kuru incir de 47 bin ton ile dünya birincisiyiz.kuru incir büyük talep görmekte ve fiyatı kilo bazında 100 liradır...lütfen bu haberi investingde de paylaşır mısınız? Ben oraya üye değilim.dolayısıyla yorum da yapamıyorum...

4. Değerli arkadaşlar,
    Benim için #selgd defteri kapanmıştır. Özetle dağ fare doğurdu. Zararda olan arkadaşlara Allah sabır versin. Umarım ilerleyen zamanlarda hak ettiği yerlere gelir..

Ne oldu battımı bu firma 8 lerden beri düşe düşe mahvetti yazık gunah ya lanet olsun böyle kağıtlara

6. Hissenin 4 ten 8 e gidişi ve aynı hızla geri dönüşünün iyi analiz edilmesi gerekiyor. Bu olayı ky ya mal dağıtılması olarak yorumlayanlar olsa da arkasında başka bir takım karmasik olaylar silsilesi olabilir. 13 yıldır bulunduğu goz alti pazarindan kurtulan ve o pazardayken dahi 5 leri gören bir hisseydi, küllerinden yeniden doğdugunu düşündüm hep. Belki de fazla anlam yükledik, beklentileri yüksek tuttuk ama hikâyenin böyle bitmemesi gerekirdi. Şu an gelinen nokta tam bir hayal kırıklığı.

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bence tekrar yükselişe başlayacak.Ama bu defa ikili rakamları görecek...ytd

8. Turkuaz mavi kardeşimin dediği gibi maalesef dağ fare doğurmuştur. Her şey o kadar güzel di ki en kötü 15 ler gelebilirdi bu imkan vardı spekde. Ama o tahtayı bakkal dükkanı mantığıyla işletme heveslisi olduğunu ispatladı. Her iyi güzel gelişmeyi kara dönüştürmeyen tahtayı sürmeyen adama ne denir bilemedim. Bu saatten sonra büyük hayallere kapılmayın derim, girerseniz de çok geberik fiyatları kollayın ve karınızı almayı da bilin. Yahu üçkağıtçı avod bile 3,5 kat götürdü hissesini, herhalde harçlık lazım olduğu zaman speğe biraz sürüyor ondan sonra dağıtıyor tahtayı. Dediğim gibi yarısını vermiştim keşke o zaman komple çıksaymışım diyorum şimdi, hala kardayım ama kardan zarar oldu çok. İlk defa gireceklere tavsiyem aman yüz kere düşünün, zarar da yakalanan arkadaşlara da tavsiyem sabır etmeleridir, sündürür sündürür ama bir yerde iyi kötü sürer tahtayı yine. Sabrı olan zarar etmez diyelim son olarak. Ben diğer yarısıyla uygun fırsat kolluycam ama buralardan vermem.

Sayfa 143/147 İlkİlk ... 4393133141142143144145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •