Sayfa 16/147 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 121 - 128 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1. Neden kimse yok? Yorum yok mu?

2. Çünkü kimsede hisse yok..

VIA_A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by hki Yazıyı Oku
    Bu şirketin patronunun ne yaptığını anlamak zor. Cevap hiç bekleme bence. İlk yükselişte satıp kaçacağım . Böyle SPK'nin olduğu ülkede yatırım yapılmaz. En iyisi altın yada kiripto para. Sonrada yastık altındaki paralarınızı ekonomiye kazandırın derler.
    Geçmiş olsun. Umarım hayal ettiğin gibi olur. Benim gibi uzun vadeli zorunlu yatırımcı olmazsın . (Yatırım tavsiyesi değildir.)
    Kripto para demek kumarın katmerlisi demek.o yüzden seni kaale alan varsa yazık onlara.

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Kripto para demek kumarın katmerlisi demek.o yüzden seni kaale alan varsa yazık onlara.

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Okuduğunu anlayamamıyor musun? Bak sonunda yatırım tavsiyesi değildir yazıyor. Herkesin kendi aklı var. İnternet ortamından tanımadığı insanın yorumuyla yatırım yapılamayacağını bilemeyecek kadar gerizekalı değildir insanlar. Görüşümü belirttim sonunda yatırım tavsiyesi değildir dedim. Ayrıca kripto para ve kumar hakkında biraz araştırma yap bence.

5. Hiç yorum analiz yapanda yok mu?

6. Noluyor bu hisseye.. Birşeyler var da haberimiz mi yok

7.  Alıntı Originally Posted by kervancı Yazıyı Oku
    Noluyor bu hisseye.. Birşeyler var da haberimiz mi yok

Yakın zamanda çıkar kokusu, belki de bir beklenti var ama hayırlısı.

8. SPK hemende açıklama istemiş .

Sayfa 16/147 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •