Sayfa 45/147 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 353 - 360 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    aynen özür haklısın dostum ben yanılmışım....
    Son 5 paylaşımın yanlış bilgiler ile dolu. Yanlış anlama ama o mendil sallama nedir ya.
    Ramazan ayında 3 kuruş fazla kazanmak için farklı yollar izleyen kişilerden olmayın.
    Ölümlü dünya. Çoluğunuz Çocuğunuzda Çıkar.
    Benden söylemesi.
    İyi geceler diliyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by çakal...... Yazıyı Oku
    Son 5 paylaşımın yanlış bilgiler ile dolu. Yanlış anlama ama o mendil sallama nedir ya.
    Ramazan ayında 3 kuruş fazla kazanmak için farklı yollar izleyen kişilerden olmayın.
    Benden söylemesi.
    İyi geceler diliyorum.
    tamam özür diledik diye ÇAKALLIK YAPMANA GEREK YOK ...HİSSENİN NE OLDUĞUNU HANGİ AŞAADA OLDUĞUNU ÇOK İYİ BİLİYORSUN......BİRKAÇ AY İÇİNDE GELDİĞİMİZ NOKTADA İNŞALLAH BU YAZILARINI GÖRÜRÜM....KÜÇÜK YATIRIMCIYI MALDAN ÇIKARTMAK NEDEMEK ÖLÜMLÜ DÜNYA NEDEMEK ÇOLUK ÇOCUK NEDEMEK OZAMAN ANLATIRIM BEN SANA

3.  Alıntı Originally Posted by çakal...... Yazıyı Oku
    Benden söylemesi.
    İyi geceler diliyorum.
    EN SON 6 AY ÖNCE ŞİRKETİ YOK CİRO YOK YOK BORSADA OLMASI ANLAMSIZ DİYE HEP OLUMSUZ YAZILARIN VAR LAKİN GÖRÜYORUMDA TEKKENİN BAŞINDANDA HİÇ AYRILMIYOSUN

4.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    EN SON 6 AY ÖNCE ŞİRKETİ YOK CİRO YOK YOK BORSADA OLMASI ANLAMSIZ DİYE HEP OLUMSUZ YAZILARIN VAR LAKİN GÖRÜYORUMDA TEKKENİN BAŞINDANDA HİÇ AYRILMIYOSUN
    Ayrılmadığım doğrudur. Senin gibi yeni yetmelere ben cevap yazıyorum.
    O dediğin konuda senin analiz edemeyeceğin bir anlam var. Ama anlayamadığına hiç şaşırmadım. Birde çok zorlama kendini. Boşa.
    Sen İsmail Türüt gibi salla mendilini.
    Birde olacak, edecek, yapacak, gibi kesin cümleler yazmamam gerekiyor ama. Onuda anlayacağını sanmıyorum.
    Sen mendilini salla.

5. Neye istinaden en geç 22 Mayıs bedelli diyorsun..

İzahnamede Mayıs ayında bedellinin tamamlanacağı yazıyordu...

7. Şirket SPK onaylarsa Mayis ta yaparım diyor. SPK onayı ortalama 2-3 ayda gelir genelde. Sonra da genel kurul sureci var. Daha önceki bedelli sermaye artırımı başvurusu 3.5 ay sonra onay aldı. Hadi hızlı olsun 2 ay. Sonra da rüçhan hakkı kullanımı vs derken 1 ay daha geçer.

8. spk onayı 1 ay engeçççç ....olumlu olumsuz ...ilgili yönerge talimat 1 ay der....22 nisan başvuru 22 mayıs son tarih.

Sayfa 45/147 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •