Sayfa 142/147 İlkİlk ... 4292132140141142143144 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Güzel kardeşim öncelikle ben egecan değilim gel bu konuda bir anlaşalım normalde yazmayacaktım senin hatırın için yazıyorum. Ben de diğer tarafı okuyorum belki değerli bir kaç bilgi kaparız diye ama orda küfürler havada uçuşuyor. Sadece eğlencesine okuyorum o tarafı orda da yazdım ama çok çok az. Zaten bir şey yazsan da arada kaynıyor gidiyor, seviye çok düşük. Neyse gelelim selçuğa, ben daha önceleri de sıklıkla yazdım diyeceğimi dedim burada da fazla elimi açık etme taraftarı değilim. Şimdilik her şey yolunda görünüyor, tahta biraz dinleniyor spek belki sattıklarını topluyor, biraz ketum bir şirket selçuk, insanı heyecanlandıracak kaplar atmıyor, gelişmelerden haberdar etmiyor pek, sanırım dikkat çekmek istemiyorlar yani bir planları var ve pek millet şu anda üşüşsün istemiyorlar hisseye. Tabi ki benim de bir planım ve bir yol haritam var bakalım spekle aynı paralel de düşünüyorsam parayı kaparız yoksa napalım nasip der çekiliriz kenara herkese bol kazançlar dilerim...
    Kardeşim,açıklama için teşekkür ederim.Artık, investe yazmıyorum.Bol küfür, bol palavra...Ancak; kardeşim burada daha fazla yazmanı rica ediyorum....Pazar düşmesi çok üzücü.Biz, Yıldız Pazar bekliyorduk...

2. Selam degerli arkadaşlar, hissemiz ana pazara 1 Temmuz' da çıkmıştı. Henüz çok yeniydik. Ne oldu da alt pazara alındık diyordum ama biraz araştırınca işin aslını öğrendim. Bist pazar kriterlerinde bir takım revizyonlar yapmis. Min 60 m olan piyasa değeri şartı 150 m olarak güncellenmiş. Min 500 olan yatirimci sayisi da 750 ye çıkarılmış. Benzer değişiklikler yıldız pazar için de yapılmış. Dolayısıyla yıldız pazardaki bir çok hisse ana pazara, ana pazardaki bir çok hisse de alt pazara düştü. Bu acıdan düşününce çok da kafaya takılacak bir durum yok ortada bana göre. Ne de olsa yip pazarından buralara gelmiş bir hisseyiz, alt pazar bilmediğimiz bir yer değil sonuçta. Soz konusu yeni kriterleri sağlamak Büyük Selçuklu Imparatorluğu için basit seyler. Düştüğümüz yerden daha da güçlenerek cikmamiz dileğiyle..

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Merhabalar Arkadaşlar...

Çok takılmayın pazar değişikliğine, tamamen teknik bir konu algınızı bozmasın. Ama tabi ki bazı spekler bunu bir avantaja dönüştürmek ister mi bakıp görücez, dalgalansa da geçici olur, yatırım algınızla oynanmasına müsade etmeyin, kapatın ekranı ve diğer işlerinize odaklanın Eyvallah dostum sonun da sen de kabul ettin egecan olmadığımı Bu arada egecan da diğer yerde bu konuyla ilgili yazmış sağolsun beni de övmüş biraz Egecan çok şahsına münhasır bir arkadaş, o sayfanın rengi diyebilirim biraz evet bazen küfürlü konuşsa da işin aslında eğlencesinde olduğunun farkındayım O sayfaya da diyebileceğim şudur, yatırımınızla eğlenin sizi üzmesine izin vermeyin, şakanın dozunu da çok kaçırıp birbirinizle kavga etmeyin herkese hayırlı bol kazançlar dilerim...

4.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Merhabalar Arkadaşlar...

Çok takılmayın pazar değişikliğine, tamamen teknik bir konu algınızı bozmasın. Ama tabi ki bazı spekler bunu bir avantaja dönüştürmek ister mi bakıp görücez, dalgalansa da geçici olur, yatırım algınızla oynanmasına müsade etmeyin, kapatın ekranı ve diğer işlerinize odaklanın Eyvallah dostum sonun da sen de kabul ettin egecan olmadığımı Bu arada egecan da diğer yerde bu konuyla ilgili yazmış sağolsun beni de övmüş biraz Egecan çok şahsına münhasır bir arkadaş, o sayfanın rengi diyebilirim biraz evet bazen küfürlü konuşsa da işin aslında eğlencesinde olduğunun farkındayım O sayfaya da diyebileceğim şudur, yatırımınızla eğlenin sizi üzmesine izin vermeyin, şakanın dozunu da çok kaçırıp birbirinizle kavga etmeyin herkese hayırlı bol kazançlar dilerim...
    Kardeşim, biz Egecan'ı seviyoruz.Sen canını sıkma.Tabi ki, burada daha fazla yorum bekliyoruz...

5.  Alıntı Originally Posted by PATRIOT Yazıyı Oku
    Selam degerli arkadaşlar, hissemiz ana pazara 1 Temmuz' da çıkmıştı. Henüz çok yeniydik. Ne oldu da alt pazara alındık diyordum ama biraz araştırınca işin aslını öğrendim. Bist pazar kriterlerinde bir takım revizyonlar yapmis. Min 60 m olan piyasa değeri şartı 150 m olarak güncellenmiş. Min 500 olan yatirimci sayisi da 750 ye çıkarılmış. Benzer değişiklikler yıldız pazar için de yapılmış. Dolayısıyla yıldız pazardaki bir çok hisse ana pazara, ana pazardaki bir çok hisse de alt pazara düştü. Bu acıdan düşününce çok da kafaya takılacak bir durum yok ortada bana göre. Ne de olsa yip pazarından buralara gelmiş bir hisseyiz, alt pazar bilmediğimiz bir yer değil sonuçta. Soz konusu yeni kriterleri sağlamak Büyük Selçuklu Imparatorluğu için basit seyler. Düştüğümüz yerden daha da güçlenerek cikmamiz dileğiyle..

merhaba bahsetdiginiz kiritere gore daha bir cok hissenin ana pazara cikmasi gerek.olmk kent klnma armada raysg vs

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    merhaba bahsetdiginiz kiritere gore daha bir cok hissenin ana pazara cikmasi gerek.olmk kent klnma armada raysg vs

Suat bey ben sadece Selçuk Gıda şirketi için sıkıntılı olabilecek 2 maddeyi yazdım. Halka açıklık oranı, likidite oranları vs. başka kriterler de var. Bahsettiğiniz hisseler benim yazdığım kriterleri sağlasalar dahi, diğerlerinde sıkıntı yaşamıştır. Fotoğraf ekleyemiyorum ama pazar koşullarının tamamını Bist ana sayfasında duyurular kısmından görebilirsiniz.

7.  Alıntı Originally Posted by PATRIOT Yazıyı Oku
    Suat bey ben sadece Selçuk Gıda şirketi için sıkıntılı olabilecek 2 maddeyi yazdım. Halka açıklık oranı, likidite oranları vs. başka kriterler de var. Bahsettiğiniz hisseler benim yazdığım kriterleri sağlasalar dahi, diğerlerinde sıkıntı yaşamıştır. Fotoğraf ekleyemiyorum ama pazar koşullarının tamamını Bist ana sayfasında duyurular kısmından görebilirsiniz.

Tesekkur ederim sagolun

Unhappy

Alt pazara alındı ne oldukı batmış gibi hergün tabana gıdıyor adi kağıt sanki iflasmı etmiş yazık ya brksn przma bunlarda alt pazara alındı normal duruyorlar ustelık oylum bu kağıtta alınmıs alt pazara yukselıyor bu selcuk ne kadar kötü bi kağıtmış ki böyle düşüyor lanet olsun

Sayfa 142/147 İlkİlk ... 4292132140141142143144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •