Sayfa 141/147 İlkİlk ... 4191131139140141142143 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Şu daha önce paylaştığım yazımdan bir alıntı yaparak başlıyayım Arkadaşım öncelikle ben egecan değilim o arkadaş diğer yerde yazıyor ve çok ama çok yazıyor her gün sence ben o olsam burada bazen aylarca yazmadan bekler miyim Her zaman demişimdir sabır hikaye ve hedef borsa yatırımında çok önemlidir. Çok ama çok bekletse de selgd ben eğer elinde halen tutan varsa ki kimsenin zararda olmadığını biliyorum, evet yordu evet üzdü evet çok bekletti ama bu borsa böyle bir platform işte. Hala elinde tutan hissedaşlara selam ederim ve bol kazançlar dilerim...Turkuaz mavi kardeşim acsel de ne yaptın ? ben hala bekliyorum senin görüşünü de öğrenmek isterim
    Seviyoruz seni Egecan..

2.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Şu daha önce paylaştığım yazımdan bir alıntı yaparak başlıyayım Arkadaşım öncelikle ben egecan değilim o arkadaş diğer yerde yazıyor ve çok ama çok yazıyor her gün sence ben o olsam burada bazen aylarca yazmadan bekler miyim Her zaman demişimdir sabır hikaye ve hedef borsa yatırımında çok önemlidir. Çok ama çok bekletse de selgd ben eğer elinde halen tutan varsa ki kimsenin zararda olmadığını biliyorum, evet yordu evet üzdü evet çok bekletti ama bu borsa böyle bir platform işte. Hala elinde tutan hissedaşlara selam ederim ve bol kazançlar dilerim...Turkuaz mavi kardeşim acsel de ne yaptın ? ben hala bekliyorum senin görüşünü de öğrenmek isterim

Acsel'de beklemeye devam. . Burada nasıl bekleyip istediğimizi aldıysak orada da alana kadar bekleyeceğiz. Yeter ki hisselerimizin bir hikayesi olsun.. Bence hem #selgd'nın hem de #acsel'in bir hikayesi var. Hedefi koyduk. ulaşınca satarız..
    Tüm dostlara sevgiler, bol kazançlar..

3.  Alıntı Originally Posted by PATRIOT Yazıyı Oku
    Buradayım Sn. Turkuaz, bu günleri çok bekledik.

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sn Patriot,
    Evet. Bekledik ve çok şükür iyi noktalara geldik. Asıl buradan sonrası önemli.. Kazançları kaybetmemek gerekli ...

4. 8,15 önemli. Haftaya inşallah geçer.

Bu kağıtta düşeyimmi çıkayımmı bi türlü karar veremedi ne yaptığı belli değil

6. İnvest de yorum bol küfürlü ve çok düzeysiz.Burada küfür yok, düzey de iyi ama; yorum az !...Bir yorum yapayım bari : Kağıt da beklenti yüksek.Gıda ve ihracat firması nedeniyle işler iyi.Fakat, kar daima düşük geliyor ve inşaat işleri ile bir bilgi verilmiyor.Önümdeki Ekim de değil ama 2022 Ocak 'ta yıldız pazara geçme söylentileri var.Geçerse kağıt çok rahat iki rakamları görür.Lütfen yorum yazalım...

7.  Alıntı Originally Posted by ebcim Yazıyı Oku
    İnvest de yorum bol küfürlü ve çok düzeysiz.Burada küfür yok, düzey de iyi ama; yorum az !...Bir yorum yapayım bari : Kağıt da beklenti yüksek.Gıda ve ihracat firması nedeniyle işler iyi.Fakat, kar daima düşük geliyor ve inşaat işleri ile bir bilgi verilmiyor.Önümdeki Ekim de değil ama 2022 Ocak 'ta yıldız pazara geçme söylentileri var.Geçerse kağıt çok rahat iki rakamları görür.Lütfen yorum yazalım...
    Güzel kardeşim öncelikle ben egecan değilim gel bu konuda bir anlaşalım normalde yazmayacaktım senin hatırın için yazıyorum. Ben de diğer tarafı okuyorum belki değerli bir kaç bilgi kaparız diye ama orda küfürler havada uçuşuyor. Sadece eğlencesine okuyorum o tarafı orda da yazdım ama çok çok az. Zaten bir şey yazsan da arada kaynıyor gidiyor, seviye çok düşük. Neyse gelelim selçuğa, ben daha önceleri de sıklıkla yazdım diyeceğimi dedim burada da fazla elimi açık etme taraftarı değilim. Şimdilik her şey yolunda görünüyor, tahta biraz dinleniyor spek belki sattıklarını topluyor, biraz ketum bir şirket selçuk, insanı heyecanlandıracak kaplar atmıyor, gelişmelerden haberdar etmiyor pek, sanırım dikkat çekmek istemiyorlar yani bir planları var ve pek millet şu anda üşüşsün istemiyorlar hisseye. Tabi ki benim de bir planım ve bir yol haritam var bakalım spekle aynı paralel de düşünüyorsam parayı kaparız yoksa napalım nasip der çekiliriz kenara herkese bol kazançlar dilerim...

Böyle bi kağıda yatırımcı gelmesi nasıl beklenebilir ne olduğu belli değil 7,48 görmüş 7,12 lere geri düşmüş asansörün alası aslında geri yipe atılması gerekir

Sayfa 141/147 İlkİlk ... 4191131139140141142143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •