Sayfa 97/147 İlkİlk ... 47879596979899107 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 769 - 776 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1. Bilanço gelmiş, acaba gelmese miydi

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Artık pek yazan olmadığına göre artık hareket başladı diyebilirmiyiz acaba.

3.  Alıntı Originally Posted by Meritci Yazıyı Oku
    Artık pek yazan olmadığına göre artık hareket başladı diyebilirmiyiz acaba.
    Bu akşam bir bilanço gelsin bakalım ne yapacak lar beddeliden gelen parayla borçlarını ödemiş olduğunu düşünürsek yakında bununda kap haberi bekliyorum..o zaman d*****n kuyruğumu kopar yoksa.. ...
    Yaşayıp göreceğiz...

4. Bilanço geldi bana göre gayet güzel 572.000 kar aciklamis
    Kasada 11.000milyon cepte
    Artık kamu borcu öder

Kamu borcunu henüz ödememiş galiba, ya da bilançoya yansıtmamış. Satışlar azaldığı halde kar artmış. Stoklar 2 ye katlanmış. Raporda üst pazar için sinyaller var.Ben olumlu buldum bilançoyu. Artık güzel haberler gelecektir diye düşünüyorum. Asla yatırım tavsiyesi değildir.

6. Kamu borcunun ödenmemesinin sebebi yeni çıkan yasadan faydalanmak,faizler silinecektir,şirketin bundan dolayı 400-500 bin TL kasasından kalacaktır,ayrıca farkettinizmi? Şirketin öz sermayesi 38 milyon TL’ye yaklaşmış ,bu kadar yüksek öz sermayesi olan şirket göz altında yok,ayrıca stokları ihracat ile eritip çok sağlam kar yazacaktır 12 aylıkta,bir diğer konu ise şirketin inşaat işi,700 bin TL bir harcama yapılmış ,herhalde bu para inşaat için verilen ruhsat giderleri,ayrıca şirket geçen seneye göre çok eleman çıkarmış ,yani boş yere maaş alanları göndermiş ,kar marjlarında çok güzel iyileşmeler var ,şimdi bunları göz önüne alırsak bu şirket neden göz altında kalsınki,bence 2021 in en bütün prim potansiyeli olan şirket,herkese şimdiden hayırlı olsun ,

7.  Alıntı Originally Posted by Meritci Yazıyı Oku
    Kamu borcunun ödenmemesinin sebebi yeni çıkan yasadan faydalanmak,faizler silinecektir,şirketin bundan dolayı 400-500 bin TL kasasından kalacaktır,ayrıca farkettinizmi? Şirketin öz sermayesi 38 milyon TL’ye yaklaşmış ,bu kadar yüksek öz sermayesi olan şirket göz altında yok,ayrıca stokları ihracat ile eritip çok sağlam kar yazacaktır 12 aylıkta,bir diğer konu ise şirketin inşaat işi,700 bin TL bir harcama yapılmış ,herhalde bu para inşaat için verilen ruhsat giderleri,ayrıca şirket geçen seneye göre çok eleman çıkarmış ,yani boş yere maaş alanları göndermiş ,kar marjlarında çok güzel iyileşmeler var ,şimdi bunları göz önüne alırsak bu şirket neden göz altında kalsınki,bence 2021 in en bütün prim potansiyeli olan şirket,herkese şimdiden hayırlı olsun ,
    Aynen katılıyorum...
    En çok 20gun içinde borçlarını ödemiş olduğunu görucez...diye düşünüyorum
    Arkasından SPK gözaltın dan çıkmak için başvuru yapması..
    Bir pandomiden dolayı bir kaç iş anlaşması ihracat iş bağlantısı kap haberi gelse...
    2021 parlayan yıldızı olurmu görücez

8.  Alıntı Originally Posted by Burak16 Yazıyı Oku
    Aynen katılıyorum...
    En çok 20gun içinde borçlarını ödemiş olduğunu görucez...diye düşünüyorum
    Arkasından SPK gözaltın dan çıkmak için başvuru yapması..
    Bir pandomiden dolayı bir kaç iş anlaşması ihracat iş bağlantısı kap haberi gelse...
    2021 parlayan yıldızı olurmu görücez
    12 aylık bilançosunu açıklamadan başvuru yapamaz,denetim firmasının olumlu rapor vermesi lazım ,Dardanelde aynısı yapacaktır.

Sayfa 97/147 İlkİlk ... 47879596979899107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •