Sayfa 22/147 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 169 - 176 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1. kurumu arayip cagridan satabiliyormusuz yada bankadan cagirmaya katilabilirmosiz

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by diabl0 Yazıyı Oku
    %68 bedelli var. 0.42 den de cagri var. Sermaye azaltimi sonrasinda da bedelli yapip sermaye artirimi yapacak.
    elimde bir yili askin süredir bir miktar selgd bulunuyor; öyle sürekli takip etmiyorum, hisse senetlerim genelde uzun vade...
    tabii ara sira buraya girip ne olup bittigini takip etmeye calisiyorum; maalesef selgd forumunda cok fazla yazan cizen yok...

bu bedelliyi ve cagriyi biraz aciklayacak ve yorumlayacak var mi?
    en son afyon'da bedelli yasadim, cagri hic yasamadim...

10.000 selgd icin ne zaman + ne kadar bedelli ödemesi yapmam gerek?
    sürec tam olarak ne? nasil isleyecek?

bir de; gecenlerde bir yerde okudum - dogru yanlis bilmiyorum da:
    cin, türkiye'den incir ve üzüm alimi yapacakmis veya mevcut alimini artiracakmis; dogruysa, selgd icin bir sey ifade eder mi?
    Türkçemizi doğru ve güzel kullanmayanlara internet erişimi sağlamayacaksın! Kendi yazdıklarını bile anlamıyorlardır ya da bile bile sizi yanlış yönlendiriyorlardır. Bu kadar mı zor noktalama işaretlerini kullanmak ve imla kurallarına uymak! İnsan kendi dilini kullan(a)madığı için utanır!

3. selgd 50 kurus olmus, burada tik yok... herkes alip unutmus galiba ben gibi
    ama benim merak ettigim su bedelli ve cagri olayi; ama yazan olmayinca, biz de bekleyip görelim modunda kaliyoruz
    Türkçemizi doğru ve güzel kullanmayanlara internet erişimi sağlamayacaksın! Kendi yazdıklarını bile anlamıyorlardır ya da bile bile sizi yanlış yönlendiriyorlardır. Bu kadar mı zor noktalama işaretlerini kullanmak ve imla kurallarına uymak! İnsan kendi dilini kullan(a)madığı için utanır!

4.  Alıntı Originally Posted by Patates Yazıyı Oku
    elimde bir yili askin süredir bir miktar selgd bulunuyor; öyle sürekli takip etmiyorum, hisse senetlerim genelde uzun vade...
    tabii ara sira buraya girip ne olup bittigini takip etmeye calisiyorum; maalesef selgd forumunda cok fazla yazan cizen yok...

bu bedelliyi ve cagriyi biraz aciklayacak ve yorumlayacak var mi?
    en son afyon'da bedelli yasadim, cagri hic yasamadim...

10.000 selgd icin ne zaman + ne kadar bedelli ödemesi yapmam gerek?
    sürec tam olarak ne? nasil isleyecek?

bir de; gecenlerde bir yerde okudum - dogru yanlis bilmiyorum da:
    cin, türkiye'den incir ve üzüm alimi yapacakmis veya mevcut alimini artiracakmis; dogruysa, selgd icin bir sey ifade eder mi?

bir Allah'in kulu bu SELGD forumunda yazmiyorsa oturup düsüneceksin arkadas...

5. Bedelli yi napacaz onu diyin. 14bin istiyor. Ama bundan sonra b grubu olur. Planlari o

SM-P602 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Dun son dk satilan 10bin lot yuzunden 1.50 yerine 1.36 actik neyin kafasi bu. Simdi bekle

SM-P602 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. hesapta küsüratli lot sayisi oldu, hic sevmem küsürati...
    bir de SELGDR vermisler, ne ise yarar?

bu bedelli olayini bi aciklayacak kimse yok mu? ne zaman ne ödememiz lazim? ne olacak?
    söyle basit bir sekilde anlativeren olsa diyorum?

elimde 1000 SELGD var veya 1000 SELGDR var diyelim, ne zaman ne kadar ödeyecegim, karsiliginda ne alacagim?

8. Hangi banka kullanıyorsan o bankanın yatırım hesabında bedelli tutarı kadar serbest bakiye bırak. Daha sonra yatım heaabı işlemleri menüsünde halka arz başvuru vardır oradan rüçhan hakkına başvuru için talimat vet günü geldiğinde yatırım hesabın müsait olunca bedelliye katılmış oluyorsun yok müsait değil bedelliye katılamazsın. Yapamazsan kurumunla görüş.

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 22/147 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •