Sayfa 92/147 İlkİlk ... 42829091929394102142 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 729 - 736 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1. Günaydın, toplandığını ve sahipsiz 2 milyon lot olduğunu nasıl anlıyorsunuz?

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bilançoya adım adım bu pandomi döneminde güzel bir bilanco gelirse sûpriz olmaz beddeliden gelen para 💰 bakalım neler olmuş borçlarını ödemiş olduğunu görucez....
    💶 Euro ihracat kur devam artıyor hadi bakalım

3. yok tavandan al yok tabandan sat emirler den sizene insanları mal yerine koymak zaten senin benim almamla ne iner ne çıkar beklenti varsa şirket işlerde ciddiyse hak ettiğiyere cıkacaktır investing sayfasında o kadar çok saçma yorum varki anlatamam birde en büyük sıkıntı ky yi korumak adına gelen yasaklar ya zaten internet yasağı getirince ky yi direk oymak demek buyuk yatırımcı direk aracı kurumdan rahatca işini hallediyor borsada cıkan kanun ky yi ezmek içindir hepimiz tek ağız olup spk da çıkan kuralların sıkıntısını cimere şikayetle dile getirsek veya sosyal medyada dile getirsek belki bi faydası olur ne saçma ky yi korumak adına internet yasağı 3 ay be vicdansızlar 4 taban yedik halada işlem yapmak için müşteri hizmetlerine 20 dakkada zor ulaşıyoruz

4. Borçları ödedim diye haber gönderse hisse rahatlayıp 5 in üstüne atacak inşallah.niye bu kadar beklerler anlamam. Süreyi bekliyorlarmış.beklesinler bakalım bilanço da borç ödeme haberi de şirketten anladığım kadarıyla bu hafta gelmesi lazım.şirket ile görüşen varsa buraya yazarsa seviniriz .

5. Bugün kap ta haber vardı, bedelli ile ilgili

6.  Alıntı Originally Posted by ROOKY Yazıyı Oku
    Bugün kap ta haber vardı, bedelli ile ilgili

Beddeli süreci tescillenmiş...bunu yayınlamışlar şeffaflık... doğru bir iş yaptıklarını göstermişler...
    Artık bilanco odaklanmak lazım....var mı tahmini olan arkadaşlar

7. Yine kimseler kalmamış buralarda..
    Yoksa çalı dipi beklemeye geçtiniz arkadaşlar..bilanço yaklasiyor.. kap haberleri düşmeye başlar.. artık beddeliden gelen para 💰 açıklama yapmaları lazım ne yaptık bir.görelim..

8.  Alıntı Originally Posted by Burak16 Yazıyı Oku
    Yine kimseler kalmamış buralarda..
    Yoksa çalı dipi beklemeye geçtiniz arkadaşlar..bilanço yaklasiyor.. kap haberleri düşmeye başlar.. artık beddeliden gelen para 💰 açıklama yapmaları lazım ne yaptık bir.görelim..
    Çok uzattılar spk da tuz biber ekti yasakla üzerine diğer ceza alan hisseler gibi spekülatif ve hızlı yukselmemisti oysa selgd uzun vade de sıkıntı görmüyorum ama ky yi resmen spekler in önüne yem diye atıyorlar tecrübesi ve bilgisi az olan yatırımcıları her türlü avlarlar bu ortamda altı ay oldu tek lot dahi satmadım beklentilerim borcun ödenmesi iyi bir bilanço sonrası üst pazara geçiş bunlar elbet fiyatlanacak bize düşen biraz daha sabretmektir

Sayfa 92/147 İlkİlk ... 42829091929394102142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •