Sayfa 80/147 İlkİlk ... 3070787980818290130 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 633 - 640 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    aynen paşam aynen kesinlikle haklısın aynen ...çok kahrını çektik biz....
    Baya satan baya da yeni gelen var olumlu yanı maliyetler yüksek gelenlerin beklemek zorundalar güzel bir sirkülasyon oldu tahtada çok sağlıklı ilk etapta devlete olan borç kapatılacak bu bir hareketlilik getirir tahtaya olumlu manada sonraki bilancoyu da olumlu bekliyorum ondan sonra da kottan çıkış ve güzel primler ondan sonrası da bekleyen için asfalt düzgün otobana çıkış

2.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Baya satan baya da yeni gelen var olumlu yanı maliyetler yüksek gelenlerin beklemek zorundalar güzel bir sirkülasyon oldu tahtada çok sağlıklı ilk etapta devlete olan borç kapatılacak bu bir hareketlilik getirir tahtaya olumlu manada sonraki bilancoyu da olumlu bekliyorum ondan sonra da kottan çıkış ve güzel primler ondan sonrası da bekleyen için asfalt düzgün otobana çıkış
    bu kadar güzel özetlemek ....bravo.....ytd...

3. arkadaşlar ayın 14-15 indeki bu tekrar pay alımı nasıl olacak bilen biri lütsen aydınlatsın....sayın doğru hisse ,patriot açıklarmısınız...?teşekkürler..

4. sadece 65 bin lot kalmış o satılacak.halka arz dedikleri o ciddi bir lot degil

VIA_A3_Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by treder1 Yazıyı Oku
    sadece 65 bin lot kalmış o satılacak.halka arz dedikleri o ciddi bir lot degil

vıa_a3_plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    tamam çok teşekkürler nedense rakam sanki 65 milyon gibi okudum zaten bişeyde anlamadım ne garip falan dedim..zaten toplamı 11 milyon lot tu....şimdi anladım..iyi akşamlar bol kazançlar...

6.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    arkadaşlar ayın 14-15 indeki bu tekrar pay alımı nasıl olacak bilen biri lütsen aydınlatsın....sayın doğru hisse ,patriot açıklarmısınız...?teşekkürler..
    Bütün bedellilerde oluşan standart bir durum bu. Sadece 65k lot var zaten, önemli degil. Sonrasında bedelli süreci tamamlanmış olur ve kap haberlerini bekleyeceğiz.

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by PATRIOT Yazıyı Oku
    Bütün bedellilerde oluşan standart bir durum bu. Sadece 65k lot var zaten, önemli degil. Sonrasında bedelli süreci tamamlanmış olur ve kap haberlerini bekleyeceğiz.

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    teşekkürler kardeşim..

2.90 boşaltmıştık,,bir daha girsem mi acaba diye kararsızım.Not indiriminde bir daha sorti yaparlarsa,girmeyi düşünürüm.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Sayfa 80/147 İlkİlk ... 3070787980818290130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •