Sayfa 49/147 İlkİlk ... 3947484950515999 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 385 - 392 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1. Tavanda bekleyen 550.000 maşallah pek istahlilar inşallah tavanlarda silkenenler olmamıştır

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    tavanda bekleyen 550.000 maşallah pek istahlilar inşallah tavanlarda silkenenler olmamıştır

pot-lx1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    2000 yılında hisse 7,4 tl.aradan geçmiş 20 sene.şimdi sadece 3,72 tl.... Ozaman 1 ev 10 bin tl idi .şimdi 500 bin tl.bu gün kuru gıda ihracaat başkanı açıkladı incir ve kayısıda dünya lideriymişiz ihraacatta ..bloomberg tv...şimdi 2020 yılında bu hissenin 1 lotu 200 bin tl olsa ....çook normaldirrr....yatırım tavsiyesi asla değildir....

3.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    2000 yılında hisse 7,4 tl.aradan geçmiş 20 sene.şimdi sadece 3,72 tl.... Ozaman 1 ev 10 bin tl idi .şimdi 500 bin tl.bu gün kuru gıda ihracaat başkanı açıkladı incir ve kayısıda dünya lideriymişiz ihraacatta ..bloomberg tv...şimdi 2020 yılında bu hissenin 1 lotu 200 bin tl olsa ....çook normaldirrr....yatırım tavsiyesi asla değildir....
    bu mantıktan gidersek eğer hissenin en az 50 kat gitmesi gerekiyor...ekizden 10 kat daha fazla şartlarda olgunlaştı.ciro artışı ticari anlaşmalar global gıda revaşta üstelik çok ta kıymetli kuru gıda.....benimki sadece basit mantık lütfen yatırım için uzman kişilere danışınız...

Bulunduğu pazarda eli yüzü düzgün bilançosu olduğunu görünce 1.70 lerde farkına vardım çok ucuz ama işlem saatleri kısıtlı diye almaktan vazgeçtim. Baktım 2.50 lerde biraz aldım. 2.30 lara düşürdüler. Yine aldım Hani öyle fazla değil.Portföyümde yüzde 5 bile değil. Ancak KAP haberlerini inceledikçe büyük fırsat tepmişim dedim. Artık almak da zor. Bakacaz.

5. ben burdayım kalan az lotlarımla

Alıntı Originally Posted by TrautMann Yazıyı Oku
    Ben burdayim..2019 nisandan beri burdayım.
    Maliyetim 1.30 ya 0 a veririm ya haber çıkınca veririm ..
    Tek hissem selgd değil..burdaki paramı unuttum zaten..

Şirketten olumlu haberler geleceğine inanıyorum..zaten biz gözaltı pazarindaydik..
    değişen üzülecek birşey yok..
    Sadece Zaman kaybı var..

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. teşekkürler.. ben şirketi erken keşfetmiştim ama o zamanlar çok da nasip olmadı beklediğim harektler..
    çünkü son bedelli sonrası borcu az kalmıştı.
    toplam lot sayısı azdı.. arsaları vardı.
    bir spek için bulunmaz bir kumaştı. nihayet bir spek geldi gözatı rallisine katıldı.

Alıntı Originally Posted by pandacijyl Yazıyı Oku
    28.kasım-2019 da yazılmış ıçi dolu bir yazı... öne almakta fayda var...
    Şirket SSK borclarini 36 ay olarak yapılandırmis(zaten düşük miktardi)
    Vergi borçları gene yapılandırmada..
    Banka borcu yok..
    Zaten ozsermayesi artıda..

İncir kayisi isinde yurt dışına ihracat yapmakta..
    Alaçatı ve Aydın da arsaları var..

Alacatidaki arsasına 8 tane villa sığar, eğer kendisi arsasını direkt satarsa 4-5 milyona satar ama villa da yapılırsa tahmini 6-7 milyon gelir gelebilir..

Aydindaki arsasina ise apartmanlar yapılir.

Yaklaşık 8yildir gözaltı pazarında ilk defa çıkmak için bu kadar yaklaşmış durumda ama tahtası anlamsız yere baskılaniyor..
    Borsa İstanbul'a gerekli evraklar yollandı artık cevap bekleniyor..
    Ana pazarda olup ta F/K si eksi ozsermayesi eksi olan firmaları düşününce ana pazara geçmesi gerekiyor..

Bir Spek gelse inanılmaz yerlere gidebilir..

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Yoksam bu spek Derinamca mıgözaltı hisseleri favorisidir
    teşekkürler.. ben şirketi erken keşfetmiştim ama o zamanlar çok da nasip olmadı beklediğim harektler..
    çünkü son bedelli sonrası borcu az kalmıştı.
    toplam lot sayısı azdı.. arsaları vardı.
    bir spek için bulunmaz bir kumaştı. nihayet bir spek geldi gözatı rallisine katıldı.
    Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Bulunduğu pazarda eli yüzü düzgün bilançosu olduğunu görünce 1.70 lerde farkına vardım çok ucuz ama işlem saatleri kısıtlı diye almaktan vazgeçtim. Baktım 2.50 lerde biraz aldım. 2.30 lara düşürdüler. Yine aldım Hani öyle fazla değil.Portföyümde yüzde 5 bile değil. Ancak KAP haberlerini inceledikçe büyük fırsat tepmişim dedim. Artık almak da zor. Bakacaz.
    Sabah 3.72 açtı öğle 3.70 den bi fırsat verdi

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 49/147 İlkİlk ... 3947484950515999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •