Sayfa 145/147 İlkİlk ... 4595135143144145146147 SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1. 250 Gr incir parası etmeli değeri 15 TL de mi olmaz. Bu kadar ozsemaye artısı var. Kâr var

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by PATRIOT Yazıyı Oku
    Biz ölü taklidi yapıyoruz da, sen de baya biriktirmissin icindekileri ) Yazdıklarının güvenilir bir kaynağı var mı dostum? Mesela soğuk hava, lojistik işi ile ilgili iddialarını neye dayandirabilirsin? Keza otel olayı nereden çıktı? Aydın Ortaklardaki inşaat ne durumda o bile belli değil, zaten konsepti de otel değil Yani sonuç olarak bu önemli iddialarının umarim bir temeli kapsıyordur aksi halde hayalden ibaret kalır kusura bakma.

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ölü dirildi

3. Arkadaşlar merhabalar, yine de yazmak zorunda hissettim beni tanıyan arkadaşlar vardır site de, geçenler de yazdığım gibi selgd da ki hisselerimi azaltmıştım geçen hafta itibari ile komple çıkmış bulunuyorum, 2 senedir selgd ile süren birlikteliğimiz sona erdi, Allah bereket versin kazandık ama beklentilerim olmadı bu hisse de ve zaman stobu koyarak ayrıldım, bekleyen arkadaşlar umarım güzel kazançlara imza atarlar, hoşçakalın...

4.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhabalar, yine de yazmak zorunda hissettim beni tanıyan arkadaşlar vardır site de, geçenler de yazdığım gibi selgd da ki hisselerimi azaltmıştım geçen hafta itibari ile komple çıkmış bulunuyorum, 2 senedir selgd ile süren birlikteliğimiz sona erdi, Allah bereket versin kazandık ama beklentilerim olmadı bu hisse de ve zaman stobu koyarak ayrıldım, bekleyen arkadaşlar umarım güzel kazançlara imza atarlar, hoşçakalın...
    Algiritmayi bozdu kasten 130 bin mal mi koyulur kontrolü dışında oldu, mal kaptırdı. Nolur bilmem Sen tahtacı gibi duruyorsun yani 10 bin 10 bin yedir. Amacı satmak degildi

5. 44 bini kaldı 4.28 de kaptırdı da

6. Son durum bu 130 bin lot koymasa hacim rekorlu tavan olacakti. Tabloyu böyle çizdi

7.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Son durum bu 130 bin lot koymasa hacim rekorlu tavan olacakti. Tabloyu böyle çizdi

Dostum inan tahtaci ben olsam millete bu kadar izdirap cektirmezdim . Lotlarim bittiği için fazla da negatif, konuşup yatırımcıları etkilemek istemiyorum ama çok daha güzel olabilirdi bu şirket maalesef küçük düşünenler yüzünden olamadı ama umarım her şey çok çok daha güzel olur bekleyen arkadaşlarımız icin.

Bilanço gelene kadar risk aldım.
    Geçen yıl pandemide güzel kazandırmıştı. Allah bereket versin. Ben sattıktan sonra da yükseldi ama olsun.
    Şimdi yeniden aldım.

Sebep 1 kötü bilanço getiren gıda şirketi yok nerdeyse.
    Sebep 2 kuru incir kayısı fiyatlarının yanına yaklaşılmıyor. Sanırım yüksek kar marjı ile güzel bir kar açıklayabilir.

Sayfa 145/147 İlkİlk ... 4595135143144145146147 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •