Sayfa 90/147 İlkİlk ... 40808889909192100140 ... SonSon
Arama sonucu : 1175 madde; 713 - 720 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1. Bu kadar rastlantı olmaz...
    Şirket adil olup bir açıklama yapması gerekiyor,.
    Yoksa her gün yeni bir macera ..
    Resmen göstere göstere bilinçsiz davranmaları yanlış...
    Acilen bir açıklama yapmaları gerekiyor ..
    Bu pandomi döneminin satışlarına rekorlar kıracak kasaya para giriyor ..sen taban yap..oldu.. inandırıcı mı kargalar bile Güler bu hikaye

2. Ne satıyor bunlar arkadaşlar? Gıda markası olarak veya ürün olarak.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by kaya727 Yazıyı Oku
    Ne satıyor bunlar arkadaşlar? Gıda markası olarak veya ürün olarak.

Dostum yatirim yapıyorsan sirketi biraz tanıyor olman lazım aslında. Kuru meyve ihracatı yapiyorlar, ağırlıklı olarak Incir. Web sitelerinde ürünleri var. Ayrica Mim Food ile bir anlasma yaptilar ve dondurulmus bir takım ürünleri de ihraç edecekler. Eagle Brand olarak geçiyor markası.

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by PATRIOT Yazıyı Oku
    Dostum yatirim yapıyorsan sirketi biraz tanıyor olman lazım aslında. Kuru meyve ihracatı yapiyorlar, ağırlıklı olarak Incir. Web sitelerinde ürünleri var. Ayrica Mim Food ile bir anlasma yaptilar ve dondurulmus bir takım ürünleri de ihraç edecekler. Eagle Brand olarak geçiyor markası.

Şuan yatırım yapmıyorum. Araştırma asamasindayim desem daha doğru olur.

5. Arkadaşlar kimse yok mu bu hissede? Yoksa sessiz modda mi takip ediyoruz? Malum bedelli sonrasi kamuya olan borçların büyük oranda ödendiği ve Sgk ile pazarlık aşamasında olduğunu biliyorum. Izahnamede yazıldığı üzere inşaat faaliyetlerine de başlayacaklar. Borçsuz bir şirket konumuna geldi artık ve bana göre bu pazardan çıkmayı hakediyor. Zaten en büyük beklentim de o, ilerleyen surecte Yip pazarından çıkmak için müracaatta bulunmalarını beklerim. Bir de 20 yıllık grafiğini inceledim, 1999 yılında 4 dolar seviyelerini falan görmüş ve daha sonra 20 yıl boyunca uyumuş. Şu anda uykudan uyanıyor ve 20 yıllık bir potansiyel var, bunun fiyatlaması bu seviyeler olmamalı diye dusunuyorum. Mevcut konjonktür geregi gıda hisselerine talep fazla. Yani şimdi değil de ne zaman yapacak hareketini diye dusunuyorum. Tabiki kendi düşüncelerim, kimse etkilenmesin ve yatirim tavsiyesi olamaz. Buraların bu kadar sessiz olması beni biraz şaşırtıyor doğrusu..

6. 1 TL’den 5.5 ye gelmiş. Düzeltme yapması 4.02 ya kadar çok iyi ve sağlıklı . Çıkış bundan sonra teknik olarak daha sağlıklı olur kanısındayım . Şirketi geçenlerde aradım niye borçları ödedik vs diye haber göndermiyorsunuz dedim 45 gün gibi bir süreden bahsetti, anladığım kadarıyla kasımın ilk haftası en geç iyi haberler gelir diye anladım.ayrıca 12 aylık bilançodan sonra da yakın izlemeden çıkması lazım . Zira borç yok sermaye güçlendi , bir de duran varlıkların bir kısmı da yatırım amaçlı g. Menkul Statüsüne dönüştürüldü.bu da bilançoya her sene olumlu katkı sağlar.kurların yükselmesi de ihracatçı firma olduğu için son derece olumlu.yt değildir. Gördüklerimdir.

Alıntı Originally Posted by hisse terbiyecisi Yazıyı Oku
    1 TL’den 5.5 ye gelmiş. Düzeltme yapması 4.02 ya kadar çok iyi ve sağlıklı . Çıkış bundan sonra teknik olarak daha sağlıklı olur kanısındayım . Şirketi geçenlerde aradım niye borçları ödedik vs diye haber göndermiyorsunuz dedim 45 gün gibi bir süreden bahsetti, anladığım kadarıyla kasımın ilk haftası en geç iyi haberler gelir diye anladım.ayrıca 12 aylık bilançodan sonra da yakın izlemeden çıkması lazım . Zira borç yok sermaye güçlendi , bir de duran varlıkların bir kısmı da yatırım amaçlı g. Menkul Statüsüne dönüştürüldü.bu da bilançoya her sene olumlu katkı sağlar.kurların yükselmesi de ihracatçı firma olduğu için son derece olumlu.yt değildir. Gördüklerimdir.
    Şirketi ben de aradım , borçlar ödenmiş ancak bilançodan sonra açıklayabiliyorlarmış. 1-2 si dışında tahsilat yapılabiliyormuş. Pandemiden dolayı yeni iş bağlantıları azalmış ama yine de varmış. MimFood anlaşması devam dedi. Ben gayet olumlu sinyaller aldım. Saygılar. YTD...

8.  Alıntı Originally Posted by PATRIOT Yazıyı Oku
    Arkadaşlar kimse yok mu bu hissede? Yoksa sessiz modda mi takip ediyoruz? Malum bedelli sonrasi kamuya olan borçların büyük oranda ödendiği ve Sgk ile pazarlık aşamasında olduğunu biliyorum. Izahnamede yazıldığı üzere inşaat faaliyetlerine de başlayacaklar. Borçsuz bir şirket konumuna geldi artık ve bana göre bu pazardan çıkmayı hakediyor. Zaten en büyük beklentim de o, ilerleyen surecte Yip pazarından çıkmak için müracaatta bulunmalarını beklerim. Bir de 20 yıllık grafiğini inceledim, 1999 yılında 4 dolar seviyelerini falan görmüş ve daha sonra 20 yıl boyunca uyumuş. Şu anda uykudan uyanıyor ve 20 yıllık bir potansiyel var, bunun fiyatlaması bu seviyeler olmamalı diye dusunuyorum. Mevcut konjonktür geregi gıda hisselerine talep fazla. Yani şimdi değil de ne zaman yapacak hareketini diye dusunuyorum. Tabiki kendi düşüncelerim, kimse etkilenmesin ve yatirim tavsiyesi olamaz. Buraların bu kadar sessiz olması beni biraz şaşırtıyor doğrusu..

Bence maç yeni başlıyor..
    Asıl bilanço beddeliden gelen para 💰 yaptığı güzel anlaşmalar..birde bu sene ege bölgesinden kuru gıdalar konusunda pandeminden dolayı büyük bir artış var..
    Selçuk gıda bu pastadan yararlanacaktır..
    Önemli olan artık bu göz altı pazarı çıkmak..şirketin güvenirliği artsın..
    Oda bilacodan sonra başvuruda bulunurlar diye düşünüyorum..

Sayfa 90/147 İlkİlk ... 40808889909192100140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •