Sayfa 91/147 İlkİlk ... 41818990919293101141 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 721 - 728 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1. Asansörden farkı ne

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Lazy kardeşim bana 45 gün içinde açıklarız dedi sana öyle demiş,bu arada herkesin gözden kaçırdığı geçen sene bu aylarda İzmir merkezde 1 dükkan - depo satlığa çıkardılar yanlış hatırlamıyorsam 1.5 milyon civarında İdi satılık bedeli.esas ordan bi haber gelirse çok iyi olur.12 aylık bilançodan sonra da yakın izlemeden NŞAltında ÇIKMASI lazıııııııım.kural kaide bunu gerektirir nokta.

Alıntı Originally Posted by hisse terbiyecisi Yazıyı Oku
    Lazy kardeşim bana 45 gün içinde açıklarız dedi sana öyle demiş,bu arada herkesin gözden kaçırdığı geçen sene bu aylarda İzmir merkezde 1 dükkan - depo satlığa çıkardılar yanlış hatırlamıyorsam 1.5 milyon civarında İdi satılık bedeli.esas ordan bi haber gelirse çok iyi olur.12 aylık bilançodan sonra da yakın izlemeden NŞAltında ÇIKMASI lazıııııııım.kural kaide bunu gerektirir nokta.
    Bana bilançodan 10-15 gün sonra dedi. Bilançoda 19 Kasım son olduğuna göre aynı hesaba geliyor. Ben MimFood ile ilgili haberleri daha çok önemsiyorum açıkçası.

4. Bana göre bilancosu güzel olacak
    Ege ihracatçı Birliği bu sene kuru gıda artış geçen sene göre artmış bu pandomi süreci burada bitmez
    İncir kayısı üzüm.. insanların vitamin açısından önemli buda bizim için çok önemli çünkü satışlar ve geçen seneye göre fiyatlarda farklı ...
    Şuan tahtada tpo ceviriyorlar
    115 000lotla tahtayı yolluyorlar..
    Ya zaten sana güvenmeyen çoktan yol aldı..
    Bırak artık kendini dahada gülünç duruma düşürme 3---5 bin lottaban yapıp kendini rezil etme
    Toplam 22.000.000 lot var .
    Bunun yüzde 10 patronda ger kalanı balinalar da...ky ...ise zaten yok fazla olduğunu düşünmüyorum..
    Taban 3.5bin lotla demek ki satıcıda yok..

5. Lazy kardeş bu muhteremin bilançosu yılda 2 defa yani Şubat 15 de gelir.

Alıntı Originally Posted by hisse terbiyecisi Yazıyı Oku
    Lazy kardeş bu muhteremin bilançosu yılda 2 defa yani Şubat 15 de gelir.
    Bu arkadaşın bilançosu diğerleri gibi yıılda 4 defa. 19 Kasım son tarih.

7.  Alıntı Originally Posted by lazy-max Yazıyı Oku
    Bu arkadaşın bilançosu diğerleri gibi yıılda 4 defa. 19 Kasım son tarih.
    bilanço 4 defa geliyor en son 19 kasım şirket gecen sene 25 aralıkta yıldız pazar başvurusu kabul görmemiş kanun gereği diyer başvuru 1 yıl sonra 35 aralık 2020 de tekrar başvurma hakkı doğuyor şirket ti aradım peki yeni başvuruda gecenki eksikleri tamamlamış olmanız lazım dedim normalide o zaten onlarda evet kriterler tamam ve başvuru yapılacak dendi birde şu borçlar kapandı açıklaması gelse iyi bir bilanço ve son anda bir iki dış ulke ile antlaşma çift haneler e hızlı atlarız zaten geçmişteki 4 dolar sevyesin den sonra şirket baya uyumuş ytd değidir

8. toplama başlamış çaktırmadan bariz belli yakında kokusu çıkar yarın 450 üzeri atarsa ki göstergeler hep onu gösteriyo haftaya zaman daralıyo daha pozitif olabiliriz unutmayınki bistde en ucuz gıda şirketi 22 milyon lotta zaten sığ tahmini 2 milyon sahipsiz hisse vardır

Sayfa 91/147 İlkİlk ... 41818990919293101141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •