Sayfa 10/12 İlkİlk ... 89101112 SonSon
Arama sonucu : 93 madde; 73 - 80 arası.

Konu: 2 ayda parayi 20 ye katlayabilirmiyim??

1. oğlanın satım varantının biri bir kademe artı oldu...alkışşş
    *** COMANDANTE ***

2. Parayı değil adamı ikiye katlayıp geri gönderirler bur da. Tecrübe etmeyen kalmadı. Varant prim yapacağı zaman bir hafta yatay tuttumu Bi daha adam olmaz.

3. https://www.youtube.com/watch?v=Rn4Dzaye8Tg

*Hamza'yı 4'e katladım, şimdi de beni katlacaklar. :

Alıntı Originally Posted by guvence Yazıyı Oku
    Parayı değil adamı ikiye katlayıp geri gönderirler bur da. Tecrübe etmeyen kalmadı. Varant prim yapacağı zaman bir hafta yatay tuttumu Bi daha adam olmaz.
    uzun zamandır guzel tecrube edıyorum bende... 7 ocakta 350 tl ıdı subat ortalarında 3 bın tl ye kadar cıktım belk daha fazlası... 1500 tl yı nakıt e cevırıp ıslerıme kullandım... subat sonunda da gerıye 2 bın tl vardı ama 1 mart ta 40 tl kaldı... sımdı yıne yenıden 40 tl ıle fantazı aramaya devam edıyorum...

5. Merhaba, 31.07 vadeli varant portfoyü yaptım. Hedefim temmuza kadar varantları tutmak. Borsada yükseliş olacağını düşünüyorum. Portföyümde izdbr 0.86, asdce 0.95, ardde 0.61, eddcl 0.83, tkdfc 0.48, tkdfd 0.75 var. Haftalık durumu burada aktarmaya çalışacağım. Zarar kes noktam alış maliyetinin yüzde 30 altıdır. Kendi düşüncelerimdir ve kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Varanta yatırım yapmak da genellikle hüsranla sona erer.

6. İzdbr 1.11, asdce 1.06, ardde 0.62, eddcl 0.87, tkdfc 0.60, tkdfd 0.88 den satıldı. Bir miktar geri çekilme olursa yeniden almayı planlıyorum. Grduu 0.44 satım varant alındı. Yatırım tavsiyesi değildir. Varantlarla yatırım yapmak genellikle hüsranla sonuçlanır.
    Son düzenleme : Toprak16; 07-06-2019 saat: 16:51.

7. ABDSN 0.24, İBDTF 0.22 ekledim. Bir miktar geri çekiliş olabilir diye düşünüyorum. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Varantlarla yatırım yapmak genellikle hüsranla sonuçlanır.

8. GRDUU 0.41, ABDSN 0.20, İBDTF 0.18 den kapatıldı. ��. Düşüş olmadı.

Sayfa 10/12 İlkİlk ... 89101112 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •