Sayfa 4/12 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
Arama sonucu : 93 madde; 25 - 32 arası.

Konu: 2 ayda parayi 20 ye katlayabilirmiyim??

1. Şöyle bir stratejim var,, eğer dolar yarin 3,54~3,55 araligina gelir ise varantlarimi satip ,, fed sonrasi dolar satim varanti alacağım, , eğer dolar bu fiyatlarda kalır ise pozisyonuma devam edeceğim,,

2. Dolarda 3,46 referans noktasi,, burayi kirmadigi sürece önce 3,55 sonra 3,65 hedef konumunda olacaktir,,

3.  Alıntı Originally Posted by ebuhuzeyfe Yazıyı Oku
    Dolarda 3,46 referans noktasi,, burayi kirmadigi sürece önce 3,55 sonra 3,65 hedef konumunda olacaktir,,
    Dolar 3,46 dan döndü,, ilk hedefimiz 3,55,, ama ben savrulma olup 3,60 i zorlayacagimizi düşünüyorum, , özetle 3,58~3,60 arasına gelir ise usijh varantini satip,, dolar satim varantina geçeceğim inşallah,,

4.  Alıntı Originally Posted by ebuhuzeyfe Yazıyı Oku
    Dolar 3,46 dan döndü,, ilk hedefimiz 3,55,, ama ben savrulma olup 3,60 i zorlayacagimizi düşünüyorum, , özetle 3,58~3,60 arasına gelir ise usijh varantini satip,, dolar satim varantina geçeceğim inşallah,,
    Dolar günü 3,58 üstü kapar ise 3,65 i beklerim,, eger bugün ve yarin 3,56 altinda saatlik kapanış yapar ise varantlarimi satarim,,

5.  Alıntı Originally Posted by ebuhuzeyfe Yazıyı Oku
    Dolar günü 3,58 üstü kapar ise 3,65 i beklerim,, eger bugün ve yarin 3,56 altinda saatlik kapanış yapar ise varantlarimi satarim,,
    Stop noktami 15~16 saat dilimindeki en dusuk seviye olan 3,5666 olarak guncelledim,, 3,5666 altinda saatlik kaparsa satarim varantlari,, yoksa tutmaya devam,,

6.  Alıntı Originally Posted by ebuhuzeyfe Yazıyı Oku
    2 ayda parayi 20 ye katlayabilirmiyim??
    Bence iki ay surmemeli bu islem. Sabahtan bi ara bos vakit buldum. Aldim elime bir yuzluk, 20'yi cok cabuk gecince, ben de 30 a katladim. En fazla 4-5 dk aldi. O da, ofise cok fazla giren cikan oldu. Kimse olmasaydi ben bu katlama isini 2 dk da yapardim. Ama yuz kagidin tipi kaydi, kagit burush burush oldu. Azcik utulesem mi acaba diyorum. Millet tuhaf tuhaf bakacak bunu boyle kullanirsam.....

Rasgele, bol sans diliyorum.

freesky

7.  Alıntı Originally Posted by freesky Yazıyı Oku
    Bence iki ay surmemeli bu islem. Sabahtan bi ara bos vakit buldum. Aldim elime bir yuzluk, 20'yi cok cabuk gecince, ben de 30 a katladim. En fazla 4-5 dk aldi. O da, ofise cok fazla giren cikan oldu. Kimse olmasaydi ben bu katlama isini 2 dk da yapardim. Ama yuz kagidin tipi kaydi, kagit burush burush oldu. Azcik utulesem mi acaba diyorum. Millet tuhaf tuhaf bakacak bunu boyle kullanirsam.....

Rasgele, bol sans diliyorum.

freesky
    Teşekkürler syn freesky,,
    Sizin yöntem iyiymiş: ) du bakalim bizim yöntem nasıl olacak,,

8. En fazla 7 kat yaparsın. ...fazlası yok....parayla değil istersen A4 kağıtları dene

Sayfa 4/12 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •