Special Days Image
Sayfa 12/12 İlkİlk ... 2101112
Arama sonucu : 93 madde; 89 - 93 arası.

Konu: 2 ayda parayi 20 ye katlayabilirmiyim??

1. Varantta işlem nasıl yapılır

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by mitis Yazıyı Oku
    Varantta işlem nasıl yapılır
    kaç paranız var ?
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

3. Valla iki ay biraz kısa ama üç ayda kesin 30 a katlarsin.
    Haddini aşan, zıddına döner.

Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    Iyi aksamlar,

Bir sey sormak isterdim. Biliyorum hisse onerisi vermek cok ta dogru olmaya bilir ama sizce simdi bir para kenara atip ve 3 - 5 yil sonra geri donup en azi paramin degeri korumus olup demek istersem hangi hisse ve ya hisseleri secmem daha mantikli? teknolojimi gidami holdinglermi ...?
    Yoksa baska oneriniz varmi?
    yazıyı çok geç gördüğüm için özür dilerim ... 2 yılda başımıza gelmeyen kalmadı ve portföyün bir kısmını dövize endeksli yatırım araçlarında tutmanın önemi daha çok ortaya çıktı diye düşünüyorum... tüm birikimi cb'nin bir açıklamasıyla dağılabilecek biste koymak çok mantıklı değil...
    farklı sektörlerden yatırımı olan 6-10 şirket ortalama üstü bir getiri yapacaktır... araştırmak yoracaksa vakit yoksa bence fonlar da çok mantıklı... o kadar uğraşıyoruz kafa patlatıyoruz yorulmanın maliyetini de düşününce fonlar öne çıkıyor
    Ben son dönemde yüzde 60bist yuzde40yabanci hisse senedi fonu gidiyorum .. aft ve tmg ...
    Bistteki payımı da 7 hisseye böldüm... şu sıra sembolleri çok önem veriyorum 7 sayısı da Türk mitolojisinde ayrı bir yer tutuyor...
    ısı pompası hikayesi nedeniyle alcar... Kimya sektöründe beğendiğim bir konu olan ilac sanayisinde Deva holding... elektrikli araçlarda alüminyum parçalar kullanılması nedeniyle dokta... enerji depolama e nesnelerin interneti konusundaki yatırımları için kontr... defansif yönünü arttıran bir teknoloji şirketi olarak Logo yazilim... stratejik bir sektör olarak gördüğüm lojistikte reysas ve son olarak kapitalist düzenin olmazsa olmazı bankalardan portoylerin olmazsa olmazı koç holding iştiraki ykb...
    Onumuzdeki 2 yıl bistten çok hayır beklemiyorum... inşallah maaslarda arttirdigimizla. guzel birikir yapıp bu süreci böylece atlatırız... tekrardan başlıktaki tüm yazarlara hayırlı bereketli seanslar dilerim
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

son dönemde portföyde çok değişiklik yaptım bugun de mesela bilançolara göre doktayı egeen.... reysaş ı pgsus ile değiştirdim... asıl anlatmak istediğim farklı sektörlerden yatırımı olan 8-10 hisseyi düzenli olarak biriktirmek, bir kısım yurt dışı fonlarıyla riski bölmek ve çok çok çok yüksek amaçlara kapılıp yanlış hamleler yapmamak özellikle kaldıraçlı piyasada limitlere stoplara dikkat etmek ile ilgili ...
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

Sayfa 12/12 İlkİlk ... 2101112

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •