Sayfa 6/12 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
Arama sonucu : 93 madde; 41 - 48 arası.

Konu: 2 ayda parayi 20 ye katlayabilirmiyim??

1.  Alıntı Originally Posted by bulutaslan Yazıyı Oku
    gerisinide 0.11 den verdim dediğin gibi 3.72 lerden tekrar gireriz teşekkürler.
    Syn bulutaslan bana bakarak işlem yapmayın,, batabilirsiniz,,

2.  Alıntı Originally Posted by ebuhuzeyfe Yazıyı Oku
    Syn bulutaslan bana bakarak işlem yapmayın,, batabilirsiniz,,
    syn ebuhuzeyfe ben günlük alıp satıyorum nadiren 1,2 gün tutuyorum,mesela bugün 0,11 den verdiklerimin yarısını 0,10 yazdım yarısı gelmiş onuda 0,11 verdim.al-sat yapıyorum.İnşaallah hep birlikte kazanırız.

3. Usijm varanti 50 krs tan aldim hayirlisi ile

4.  Alıntı Originally Posted by bulutaslan Yazıyı Oku
    syn ebuhuzeyfe ben günlük alıp satıyorum nadiren 1,2 gün tutuyorum,mesela bugün 0,11 den verdiklerimin yarısını 0,10 yazdım yarısı gelmiş onuda 0,11 verdim.al-sat yapıyorum.İnşaallah hep birlikte kazanırız.
    Hayirlisi olsun syn bulutaslan,, kendinize bi stoplos seviyesi muhakkak belirleyin ve asla stop seviyesinden taviz vermeyiniz,, selametle,,

5.  Alıntı Originally Posted by ebuhuzeyfe Yazıyı Oku
    Usijm varanti 50 krs tan aldim hayirlisi ile
    58 den sattim varanti,,

6. Usivn varantini 13 ten aldim hayirlisi ile,, dolarda hedefim 2~3 hafta içinde 3,55~3,57 aralığı, ,

7.  Alıntı Originally Posted by ebuhuzeyfe Yazıyı Oku
    Usivn varantini 13 ten aldim hayirlisi ile,, dolarda hedefim 2~3 hafta içinde 3,55~3,57 aralığı, ,
    benim ortalamamda 0.11 hayırlısı ile beraber kazanırız çünkü vadesi uzun olduğundan dediğiniz aralığa gelme ihtimali yüksek.

8.  Alıntı Originally Posted by bulutaslan Yazıyı Oku
    benim ortalamamda 0.11 hayırlısı ile beraber kazanırız çünkü vadesi uzun olduğundan dediğiniz aralığa gelme ihtimali yüksek.
    aynı miktarda 0.05 den ilave...

Sayfa 6/12 İlkİlk ... 45678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •