Sayfa 7/12 İlkİlk ... 56789 ... SonSon
Arama sonucu : 93 madde; 49 - 56 arası.

Konu: 2 ayda parayi 20 ye katlayabilirmiyim??

1.  Alıntı Originally Posted by ebuhuzeyfe Yazıyı Oku
    Usivn varantini 13 ten aldim hayirlisi ile,, dolarda hedefim 2~3 hafta içinde 3,55~3,57 aralığı, ,
     Alıntı Originally Posted by bulutaslan Yazıyı Oku
    benim ortalamamda 0.11 hayırlısı ile beraber kazanırız çünkü vadesi uzun olduğundan dediğiniz aralığa gelme ihtimali yüksek.

aynı miktarda 0.05 den ilave...
    zarar ı kesmek daha mantıklı değil mi inatla maliyeti aşağıya çektikce birde vade sonun da SIFIRLAMA riski yok mu ?

2.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    zarar ı kesmek daha mantıklı değil mi inatla maliyeti aşağıya çektikce birde vade sonun da SIFIRLAMA riski yok mu ?
    Aralık vade olduğu için sorun yok.bir ay sonra dahi dolar 3.70 düşse yine kardayım yanı 0,10 satabilirim.

3.  Alıntı Originally Posted by bulutaslan Yazıyı Oku
    Aralık vade olduğu için sorun yok.bir ay sonra dahi dolar 3.70 düşse yine kardayım yanı 0,10 satabilirim.
    İnşaallah dediğiniz gibi olur elliotculara göre düşüş öngörüyorlardı malesef onlar yukarıya sürmeyi uygun gördü
    yıl sonu kapanış tahminleri 4,00 üzerinde tabiiki tahmin belli mi olur

4.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    İnşaallah dediğiniz gibi olur elliotculara göre düşüş öngörüyorlardı malesef onlar yukarıya sürmeyi uygun gördü
    yıl sonu kapanış tahminleri 4,00 üzerinde tabiiki tahmin belli mi olur
    hocam varantlarda karı gördünmü satacaksın fırsatlar tükenmez.ilk fırsatta karda satarım.birde ben vur kaç yapıyorum bugün 0.05 den aldıklarıımın yarısını 0,06 dan sattım.alabilirsem 0.05 den tekrar yerine koyarım.saygılar

5.  Alıntı Originally Posted by bulutaslan Yazıyı Oku
    hocam varantlarda karı gördünmü satacaksın fırsatlar tükenmez.ilk fırsatta karda satarım.birde ben vur kaç yapıyorum bugün 0.05 den aldıklarıımın yarısını 0,06 dan sattım.alabilirsem 0.05 den tekrar yerine koyarım.saygılar
    Önemli olan karı gördüğünde cep e parayı koymak bazen insanın saf tarafına mı denk geliyor istediği alım satımı yapamayabiliyor
    dikkatli olun lütfen

6. Rota da biraz değişiklik yapacağız nasipse,, 2~3 gün içinde dolarda 3,72 civarını bekliyorum,, gelir ise oradan 11~12 civarindan usivn varantini satip,, tekrar kisa sureligine dolar alim varantina gececegim nasipse,, yani özetle dolarda 3,72~3,78~3,58 gibi bi hareket bekliyorum,,

7.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Önemli olan karı gördüğünde cep e parayı koymak bazen insanın saf tarafına mı denk geliyor istediği alım satımı yapamayabiliyor
    dikkatli olun lütfen

Haklisiniz syn rosense,, çok dikkat etmek gerekiyor,, o yüzden sermayenin %5 i gecilmememli bu varantta,, ve asla ek alim maliyet düşürme yapilmamali,, stop noktalarına riayet etmeli,, su anki stop noktasi 3,8240 uzeri günlük kapanış,,

8. Bu arada dolarda 3,76 önemli, , insallah bugün kirar isek orayi yarin 3,72xx lere gelir,, paritede 1,1550 önemli destek noktasi,,

Sayfa 7/12 İlkİlk ... 56789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •