Sayfa 3/3 İlkİlk 123
Arama sonucu : 18 madde; 17 - 18 arası.

Konu: Sorularınızı cevaplıyorum

1. Sn. Doktorlar 1 aydır geçmeyen boğaz ağrım bademcik iltihabım var.
    Ben bu hastalığa aşinayim çocukken sürekli geçirdiğim birşey. Bi penisilin iğnesi olurdum iki üç ay daha rahat ederdim. Fakat şimdi doktorlar nedense bin tane ilaç veriyorlar derdime derman olan yok. Şimdi bile acildeyim.

Benim sorum bu penisilin size ne etti arkadaşlar? Sn doktorlarımız neden ilaç firmaları için çalışıyor?

Ben mi bu konuda yanlış düşünüyorum.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir, olmamıştır, olmayacaktır.
    Şüphe Ejderhası

Alıntı Originally Posted by Kolistirva Yazıyı Oku
    Sn. Doktorlar 1 aydır geçmeyen boğaz ağrım bademcik iltihabım var.
    Ben bu hastalığa aşinayim çocukken sürekli geçirdiğim birşey. Bi penisilin iğnesi olurdum iki üç ay daha rahat ederdim. Fakat şimdi doktorlar nedense bin tane ilaç veriyorlar derdime derman olan yok. Şimdi bile acildeyim.

Benim sorum bu penisilin size ne etti arkadaşlar? Sn doktorlarımız neden ilaç firmaları için çalışıyor?

Ben mi bu konuda yanlış düşünüyorum.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hani basından duymuşsunuzdur. Bir iğne yaptı. Hasta öldü. Penisilinde Alerjik reaksiyon gelişebiliyor. Benim Başıma ilk hekimlik yıllarımda geldi. Hastayı zor kurtardık. Çok çok nadir oluyor. Ama oluyor. O Yüzden hekim arkadaşların Penisilin yazarken elleri biraz korkaktır. 100 kere Penisilin olursunuz ama 101 incide reaksiyon geçirirsiniz. Diğer ilaçlarda mevcut bu risk ama penisilinde biraz daha fazla..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •