Sayfa 85/250 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon
Arama sonucu : 1998 madde; 673 - 680 arası.

Konu: Türkiye Ekonomisi, Faiz, USD,BIST, Büyüme ve Makro Ekonomik Değerlendirmeler

1.  Alıntı Originally Posted by deviruv Yazıyı Oku
    başlığı çok ihmal ediyorsunuz.dışarıdan üye olmadan izliyordum.lütfen ara sıra yazın.madem başlık açtınız takibinide yapın lütfen. syg.
    Sizi üye yapabilmiş isem; ne mutlu bana...

Şaka bir yana ilginize teşekkür ederim... Haklısınız... Uzunca zaman yazamadım.. Malum ara tatil... Çocuklar ile söylemesi ayıp Afyon Thermal müteakip Ankara sonra hanımın memleketi filan derken anca evimize geldik..

İnanın bana henüz vakit bulabildim... Günlük siyasi ve ekonomik gelişmeleri izledim, ıskalamadım ama yazamadım...

Gerçi özelden birçok arkadaşım ile yollarda yazıştım.. Sağolsunlar beni bırakmadılar...

Arada onların bana özelden yolladıkları mesajları ıskalamama rağmen....

Bu arada Sn.Bir Esnaf'a özellikle teşekkür ederim... Beni gündemden uzaklaştırmadı...

2.  Alıntı Originally Posted by selka Yazıyı Oku
    Sizi üye yapabilmiş isem; ne mutlu bana...

Şaka bir yana ilginize teşekkür ederim... Haklısınız... Uzunca zaman yazamadım.. Malum ara tatil... Çocuklar ile söylemesi ayıp Afyon Thermal müteakip Ankara sonra hanımın memleketi filan derken anca evimize geldik..

İnanın bana henüz vakit bulabildim... Günlük siyasi ve ekonomik gelişmeleri izledim, ıskalamadım ama yazamadım...

Gerçi özelden birçok arkadaşım ile yollarda yazıştım.. Sağolsunlar beni bırakmadılar...

Arada onların bana özelden yolladıkları mesajları ıskalamama rağmen....

Bu arada Sn.Bir Esnaf'a özellikle teşekkür ederim... Beni gündemden uzaklaştırmadı...
    sn.selka sadece sizin değerli yorumlarınızı özlediğimi belirtmek istedim.

3. Faizlerdeki kıpraşmalar

4. Sayın üyeler şurada bi anket var. Katılım sağlayabilirseniz sevinirim...
    Forum kurallarına aykırı ise silecek arkadaşa zahmet verdiğim için kusura bakmasın.

https://goo.gl/forms/nEITEtEVsluHMz382

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by ikare Yazıyı Oku
    Sayın üyeler şurada bi anket var. Katılım sağlayabilirseniz sevinirim...
    Forum kurallarına aykırı ise silecek arkadaşa zahmet verdiğim için kusura bakmasın.

https://goo.gl/forms/nEITEtEVsluHMz382

Ben yaptım ve yolladım....

6.  Alıntı Originally Posted by selka Yazıyı Oku
    Ben yaptım ve yolladım....
    Teşekkürler. Elinize sağlık.

7. Tarih 2006. Osman hoca ne kadar haklıymış. Değil mi?

'Kayıt dışı ekonomi PKK'dan tehlikeli'

Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Osman Altuğ, "kayıt dışı ekonominin mafya olduğunu ve terör örgütü PKK'dan bile daha tehlikeli olduğunu" söyledi.

http://m.haber7.com/ekonomi/haber/19...kdan-tehlikeli

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Münferit sorunları tartışmayın. En büyük sorunu tartışın. Her gün her an tartışın. Devamlı tartışın.

RÜŞVET RÜŞVET RÜŞVET...

HİMMET HİMMET HİMMET...

UYGUNSUZ BAĞIŞ UYGUNSUZ BAĞIŞ UYGUNSUZ BAĞIŞ...

Bunları halletmeden Türkiye asla ama asla büyük ülke olamaz! Lütfen başka sorunları tartışmayın. Bu 3 sorun hallolmadan diğer hiçbir küçük sorun hallolmaz! Bunlara kalıcı çözüm sağlamadan ne ekonomi düzelir ne eğitim düzelir!

FETÖ nun kaynağı bu. PKK nın kaynağı bu. DAEŞ in kaynağı bu. DHKPC nin kaynağı bu.

Terör kayıtdışı para ve rüşvet (ve kılıflı rüşvet) ten beslenir.

Yaşadığımız şehir ihanetlerinin imar sorunlarının sebebi bu!

Yaşadığımız trafik sorunlarının sebebi bu!

8.  Alıntı Originally Posted by selka Yazıyı Oku

Estağfurullah ağabey.
    Asıl ben teşekkür ederim.
    Senin gündemden uzak kalman bizim kendi rüzgarına göre gündem belirleyenlerin eline (mesajlarina) kalmamız demek..
    Öyle birşeye izin veremem. Sonra mazallah usd aşığı olur birgün çıkacak elbet diye 48 sene elinde usd tutanlardan oluruz.
    Selamlar saygılar

Sayfa 85/250 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •