Sayfa 95/250 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon
Arama sonucu : 1998 madde; 753 - 760 arası.

Konu: Türkiye Ekonomisi, Faiz, USD,BIST, Büyüme ve Makro Ekonomik Değerlendirmeler

1. Başarısızlık üstüne başarısızlık! istifa edip çekip gideceklerine, hala yorum yapıyorlar! İnsanda azıcık gurur olur, izzeti nefis olur. Ar damarı çatlarsa herşey boş!

Zeybekçi: Uluslararası kuruluşlar Türkiye’nin büyüme tahminlerinde başarısız

http://www.bloomberght.com/haberler/...inde-basarisiz

Şimşek: ENFLASYONLA MÜCADELEDE KARARLIYIZ

http://www.bloomberght.com/haberler/...mden-geciliyor

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Mehmet Şimşek ve avenesi olan Truva atları ekonomiyi dolaylı vergilerden kurtaramadı! Veya devlet batsın diye bilerek kurtarmadı!

Türkiye de dolaylı vergi sorunu çözülmedikçe ne faizler düşer ne kur düşer ne ekonomi iflah olur!

Dolaylı vergiler 2017 de de en büyük gelir! Halkın cebinden ne çıkacak?

https://indigodergisi.com/2016/10/do...en-ne-cikacak/

2. Bu memlekette bu senaryo her 8 ay da bir oynanır; alık izleyiciside boldur ; lakin akıllanan para kazanır, akıllanmayan yaya kalır...

3.  Alıntı Originally Posted by selka Yazıyı Oku
    Bu memlekette bu senaryo her 8 ay da bir oynanır; alık izleyiciside boldur ; lakin akıllanan para kazanır, akıllanmayan yaya kalır...
    Hangi senaryo selka

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Hangi senaryo selka

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    dolar al sat diyor lakin ben bu ortamda 1 cent satmam.

5.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    dolar al sat diyor lakin ben bu ortamda 1 cent satmam.
    Ne yalan söyleyeyim Sn.Power ben 4,01 TL den çoktan satıp, 3,85 TL yi almak için GÜNLÜK TL faizde beklerdim..

Ayrıca; sizin BIST ten uzak durduğunuzu bilirim.. Lakin; BIST te oldukça ucuz kaliteli firmalar var... Bilanço ve karlılıkları çok düzgün...

PNSUT, SAHOL, ARCLK ve EKGYO ve de TOFAS gibi.... Biraz onlardan kademeli alıp, USD 1 ay sonra 3,85 TL olursa bu hisselerde en az %5 üzerine koyabilir.. O vakit hisseleri satıp USD alabilirim...

Mart sonu USD ın yükseleceğini söylememe rağmen; 2 kuruş alttan alacağım mantığı ile TREN i kaçırdım... Kabul...

Kazanana Helal olsun ve bol kazançlar...

YTD

6.  Alıntı Originally Posted by selka Yazıyı Oku
    Ne yalan söyleyeyim Sn.Power ben 4,01 TL den çoktan satıp, 3,85 TL yi almak için GÜNLÜK TL faizde beklerdim..

Ayrıca; sizin BIST ten uzak durduğunuzu bilirim.. Lakin; BIST te oldukça ucuz kaliteli firmalar var... Bilanço ve karlılıkları çok düzgün...

PNSUT, SAHOL, ARCLK ve EKGYO ve de TOFAS gibi.... Biraz onlardan kademeli alıp, USD 1 ay sonra 3,85 TL olursa bu hisselerde en az %5 üzerine koyabilir.. O vakit hisseleri satıp USD alabilirim...

Mart sonu USD ın yükseleceğini söylememe rağmen; 2 kuruş alttan alacağım mantığı ile TREN i kaçırdım... Kabul...

Kazanana Helal olsun ve bol kazançlar...

YTD
    ben sağlamcıyım. dolar al-sat ve bist ile işim olmaz.

7. Evin çatısında elektrik üretsek çok para kazanır mıyız?

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    İsteyen her vatandaşın çatısında vergiden muaf elektrik üretip yılda 10 bin TL'ye varan kazanç elde etmesine imkan tanıyan düzenlemenin ardından Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Alparslan Bayraktar'dan çarpıcı bir çıkış geldi. Bayraktar yeni sistemi UBER'e benzeterek, dağıtım şirketlerine ''çatı santralleri için hazır olun" uyarısında bulundu.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/u...yardi-40790174

Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    ben sağlamcıyım. dolar al-sat ve bist ile işim olmaz.

8. Adnan kediciklerine her isi yaptirip her kılığa sokuyor.

Söyleyin de konut selüktörüne de bir el atsın kedicikler.

Sayfa 95/250 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •