Sayfa 216/250 İlkİlk ... 116166206214215216217218226 ... SonSon
Arama sonucu : 1998 madde; 1,721 - 1,728 arası.

Konu: Türkiye Ekonomisi, Faiz, USD,BIST, Büyüme ve Makro Ekonomik Değerlendirmeler

1. Gordugum en anlamli karikatur...ne yazik ki cok huzunlu....
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

2. Cds 254'den 275 'e yukselmis....
    Yeni bir trend baslangici olabilir......
    Olmayabilir de
    Ama ben olma ihtimalini daha yuksek goruyorum....neden bilmem...hissiyat...

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

3. Sosyal medyada, sağda solda.. Yazılanları okuyorum, öylesine üzülüyorum ki..
    Adam kendisini ben açım diye meydanda yakmış, ölmüş..
    Konu insanlıktan açılıyor, medeniyete doğru evriliyor, sonra ekonomiye devamında hükümete ve de hükümetten siyasete evriliyor..
    Farkında değil, adamın yanmış, etleri lime lime kömür olmuş, vücudundaki yanık yağ kokusundan siyasete evriltiyor olayı, haberi yok..
    Eleştirdiği, kınadığı unsurlar her ne ise, bu insanlık dramını siyasete evriltince kendisinin o şikayet ettiği düzenden bin kat daha iğrençleştiğinin hiç farkına varmadan, yaz allah yaz... O denli iğrençsin ki, bence şikayet ettiğin düzenden bin kat daha karanlık olan sensin..
    Farkında değilsin..
    Sanki ötekisi olsa, o zavallı kendisini orada yakmayacak mıymıdı... İktidarda ötekisi olsa memlekette her kendini yakandan, her kendini aşağıya atandan o mu sorumlu olacak tı?
    Evet demeyin, bu evetinizin samimiyetini anlayacak kadar hayatta dayak yemişliğim vardır...
    Karanlıktan şikayet et, ama şikayet et, şikayet et..
    Bir mum yakma kapasiten nedir?
    Sıfır...
    Otur, sus, konuşma o zaman.
    Niye? Çünkü mum yakamıyorsan yaptığın "GOY GOY"a girer...

Ama o sebep, ama bu sebep.... Devlet, Memleket Suriye Devleti ile harbe girmiş..
    Bir kısım kıtırpiyozlar zil takıp oynasa yeridir..
    Ne de çok hainimiz varmış, içimizde..
    Ordu bu, TSK bu, biziz.. Beğenirsin, beğenmezsin. Seversin, sevmezsin.. Ama namusumuzu bekler..
    Namus bi'şey ifade etmez mi?
    O denli kıtırpiyoz düşünceler içinde kaybolmuşsunuz ki;
    Devlet ile hükümet arasındaki farkı dahi anlayamayacak düzeydesiniz...
    Sonra yok ben siyaset bilimcisiyim. Yok ben ekonomistim. Yok ben hariciyeliyim...
    O yarı çatlak Ekonomistleriniz geçen sene USD 12 TL olacak diye millete 7 TL den USD aldırıp DTH ları 200 milyar USDa rekora patlattılar...
    Siyaset bilimleri okuyanlarınız daha devletimi , hükümetimi eleştirmeli onu bilmiyor.
    Suriye'yi eleştiren sözde donanımlı hariciyeciler İdlib te ne dönüyor haberi yok...

Yazıktır, bu millete.. Günahtır bu askere...

Karşısında Suriye Askeri var.. Ve göğüs göğüse orada...

Yiyorsa sen git....

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

6. Son düzenleme : british; 11-02-2020 saat: 21:35.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 216/250 İlkİlk ... 116166206214215216217218226 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •