Sayfa 11/232 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 1853 madde; 81 - 88 arası.

Konu: UFUK Ufuk Yatırım Yönetim Ve Gayrimenkul A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Fatihcannnn Yazıyı Oku
    Arkadaşlar zaten 3'ü geçerse d grubundan çıkmıyor mu?

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ne alaka dostum bi dünya hisse var 3 geçkin mesala yeşil oda d ğurubu tabi tam bilgiye sahip değilim...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu hisse hertürlü üstüne koyarak gider d ğurubun da kaç tane karda şirket var bi de ortak satışı filan kasaya güzel para girecek 5 yıl önce 3 'lerden halka arz edilmiş 5 yıl önce dolar endex nerde idi şimdi nerde gelecek pontansiyeli sağlam bi hisse ikinci kervt olabilir tabi yt tavsiyesi değildir asla...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Fatihcannnn Yazıyı Oku
    Arkadaşlar zaten 3'ü geçerse d grubundan çıkmıyor mu?

Yakın izleme pazarı koşullarında D grubundan çıkış için fiyat kıstası yoktur. Şirket talep edecek. Faaliyet konusu itibariyle uygun gorulurse çıkabılecek. Unvan degışıkliği bu kıstas için yapılmış olabılır. Bilançodaki faaliyet gelirleri D den çıkışa uygun hal aldı diyebiliriz.

4. Bugünkü pasta güzel.eğer bir aksilik olmazsa yarın yukarı devam ederiz gibime geliyor.

5.  Alıntı Originally Posted by JOHN GALT Yazıyı Oku
    Yakın izleme pazarı koşullarında D grubundan çıkış için fiyat kıstası yoktur. Şirket talep edecek. Faaliyet konusu itibariyle uygun gorulurse çıkabılecek. Unvan degışıkliği bu kıstas için yapılmış olabılır. Bilançodaki faaliyet gelirleri D den çıkışa uygun hal aldı diyebiliriz.
    Üstad çok önceki yazılardan birinde şirketin 2015de ana pazara çıkış için başvurduğunu fakat reddedildiğini okudum. O zaman kimse anlam verememiş. Sadece bir arkadaş fiili dolaşımdaki payların değerinin 10 milyondan aşağı olduğu için reddedildiğini yazmış. Hissenin 3 lira olması fdp değerinin yaklaşık 10 milyon lira olması demek. Onun için sormuştum.

6. Üstad bir de Rixos olayına açıklık getirir misin? Sanırım kira alınıyor. Satışı söz konusu mu? Torba yasayla ilgili durum nedir? Cevaplarsan sevinirim.

7.  Alıntı Originally Posted by Fatihcannnn Yazıyı Oku
    Üstad çok önceki yazılardan birinde şirketin 2015de ana pazara çıkış için başvurduğunu fakat reddedildiğini okudum. O zaman kimse anlam verememiş. Sadece bir arkadaş fiili dolaşımdaki payların değerinin 10 milyondan aşağı olduğu için reddedildiğini yazmış. Hissenin 3 lira olması fdp değerinin yaklaşık 10 milyon lira olması demek. Onun için sormuştum.

Bu şart C den B ye geçiş şartı

HTC One A9 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Fatihcannnn Yazıyı Oku
    Üstad bir de Rixos olayına açıklık getirir misin? Sanırım kira alınıyor. Satışı söz konusu mu? Torba yasayla ilgili durum nedir? Cevaplarsan sevinirim.

HTC One A9 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 11/232 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •