Sayfa 180/232 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230 ... SonSon
Arama sonucu : 1853 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: UFUK Ufuk Yatırım Yönetim Ve Gayrimenkul A.Ş.

1. Herşey iyi güzel de John galt firar etmiş . Nerde bu adam. 27 Mart 2018 den beri firar . Benim anladığım yanlış olabilir, hisseyi bize kitledi falan mı? Adam piyasada yok. İyi ki az almışım. Yoksa incir ağacı meyve verdi 🤣

Hisse konusunda kesinlikle ytd. Kendi kararınızı kendiniz verin. Kendi paranızı kendiniz harcayıp mutlu olun.

2. Ooo yatırımınızı ona buna göre yapıyorsanız işiniz tırttt...bu adamdan herkes dertli hisseyi iyi cilalıyordu bir zamanlar zor hisse be baksanıza işlem dönmüyor ki para nasıl dönsün (

3.  Alıntı Originally Posted by effect Yazıyı Oku
    Ooo yatırımınızı ona buna göre yapıyorsanız işiniz tırttt...bu adamdan herkes dertli hisseyi iyi cilalıyordu bir zamanlar zor hisse be baksanıza işlem dönmüyor ki para nasıl dönsün (
    Ona buna göre değildi işlem. Araştırdık ama adam verdi coşkuyu ama yine ufacık bir alim yaptım , hakikaten ufak, zaten burda büyük alanı yerler. Ufacık işlemde bile kol gibi girdi. Çok alana Allah sabır versin.

Hisse konusunda kesinlikle ytd. Kendi kararınızı kendiniz verin. Kendi paranızı kendiniz harcayıp mutlu olun.

4. Piyasa değeri 13 milyon dolar komedi gibi rixos u verirlermi o paraya acaba kerevitaşları saymıyorum bile tehhhhhhhh

5. Sayın MARV piyasa değerinin hiç bir önemi yok bu ailenin hisselerine kimse güvenmiyor ve kimse para yatırmıyor ,bütün mesele bu.

6. egede bu sezon turizm doluluk oranları %90larin ustunde. busene bilançoya yansıma nasil olacak?

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. hadi ort 260 a az kaldı,ha gayret.%20 zarar noktasına gelse fıştırıp gidecem deee

Net Dönem Karı veya Zararı -5.666.436

Sayfa 180/232 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •