Special Days Image
Sayfa 196/232 İlkİlk ... 96146186194195196197198206 ... SonSon
Arama sonucu : 1853 madde; 1,561 - 1,568 arası.

Konu: UFUK Ufuk Yatırım Yönetim Ve Gayrimenkul A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Tam olarak kapanmadan yönünü yukarı çevirdi. Yarın belli eder niyetini

Yazdıklarım ve çizdiklerin eğitim amaçlı çalışmalardır. Yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın
    Yola devam mı

2. Öyle görünüyor

Yazdıklarım ve çizdiklerin eğitim amaçlı çalışmalardır. Yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

3.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Öyle görünüyor

Koronavirüsü bile bizi etkilemedi pazartesiyi iple çekiyorum

4.  Alıntı Originally Posted by yujil85 Yazıyı Oku
    Koronavirüsü bile bizi etkilemedi pazartesiyi iple çekiyorum

4,95 hedef konumdadır.

Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

5.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku

4,95 hedef konumdadır.

5 den sonra grafik nereyi gösteriyor sayın umut...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

6.  Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    5 den sonra grafik nereyi gösteriyor sayın umut...
    6,09-7,56

7.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    6,09-7,56

Hocam çift haneleri görme ihtimali olabilir mi?piyasada çok Az hissesi var nasip...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

8.  Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Hocam çift haneleri görme ihtimali olabilir mi?piyasada çok Az hissesi var nasip...
    Ak yatirim topluyor daha da alacaktır zaten fazla kagit da yok piyasa da bu işin sonu ne olacak merak ediyorum bir rysas da biz olsak. Ne olmuş yani ytd....

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım tamamen kendi düşüncelerimdir kimseye al tut sat yat gibi tavsiyeler değildir...

Sayfa 196/232 İlkİlk ... 96146186194195196197198206 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •