Sayfa 198/232 İlkİlk ... 98148188196197198199200208 ... SonSon
Arama sonucu : 1853 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: UFUK Ufuk Yatırım Yönetim Ve Gayrimenkul A.Ş.

1. Yazdıklarım ve çizdiklerin eğitim amaçlı çalışmalardır. Yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

2. Umut bey buralar dinlenme yeri mi?
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

3.  Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Umut bey buralar dinlenme yeri mi?
    Galiba öyle, hatta biraz daha geri gelebilir.

Yazdıklarım ve çizdiklerin eğitim amaçlı çalışmalardır. Yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

4. Hisse hicbirzaman ne 31 tl yi nede 7 tl yi gormedi toprak iken gözde doğdu ondan sonra fonfk oldu sonra fonsy oldu en sonda ufuk oldu.2001 den bu yana ilk kez 5 üstüne çıktı. Ayrıca john gavat adlı kişi pazarlamacı malı elinize verir ve tuyer bilesiniz.

5.  Alıntı Originally Posted by Muhendis34 Yazıyı Oku
    Hisse hicbirzaman ne 31 tl yi nede 7 tl yi gormedi toprak iken gözde doğdu ondan sonra fonfk oldu sonra fonsy oldu en sonda ufuk oldu.2001 den bu yana ilk kez 5 üstüne çıktı. Ayrıca john gavat adlı kişi pazarlamacı malı elinize verir ve tuyer bilesiniz.
    Kesinlikle doğru yorum ben 5,07 den verdim düşsün geri alacam ytd...

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım tamamen kendi düşüncelerimdir kimseye al tut sat yat gibi tavsiyeler değildir...

6.  Alıntı Originally Posted by Muhendis34 Yazıyı Oku
    Hisse hicbirzaman ne 31 tl yi nede 7 tl yi gormedi toprak iken gözde doğdu ondan sonra fonfk oldu sonra fonsy oldu en sonda ufuk oldu.2001 den bu yana ilk kez 5 üstüne çıktı. Ayrıca john gavat adlı kişi pazarlamacı malı elinize verir ve tuyer bilesiniz.
    Kimde lot varki elimize verecek piyasa ya açıklğı çok düşük çift haneleri görme ihtimali olabilir tekniğe göre iyi gidiyor...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

Alıntı Originally Posted by mustiktu Yazıyı Oku
    Kesinlikle doğru yorum ben 5,07 den verdim düşsün geri alacam ytd...

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Daha çok düşmez inşallah..
    Zaman bendedir ve mekan bana emanettir..

8. Sayın ank yüzde 7 si halka açık BIZIM menkulun elinde bir milyon lot vardı ve hisse üzerinde sürekli baskı kuruyordu sonra 4 veya 5 ay önce yaklaşık 600 bin hisseyi olduğu gibi Akyatirima devretti ondan sonra hisse hareketlendi .

Sayfa 198/232 İlkİlk ... 98148188196197198199200208 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •