Sayfa 202/232 İlkİlk ... 102152192200201202203204212 ... SonSon
Arama sonucu : 1853 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: UFUK Ufuk Yatırım Yönetim Ve Gayrimenkul A.Ş.

1. niye siliniyor yazdıklarımız küfür yok hakaret yok ilginçççççç doğrular canınızı sıkıyor olmalı
    Yazdıklarım tamamen kendi düşüncelerimdir kimseye al tut sat yat gibi tavsiyeler değildir...

2. Kervt %10.34
    194milyon Kervt pay degeri sadece.
    Şu an Ufuk 2.50 PD 117 milyon

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ufuk PD: 131 milyon 2.81
    Kervt PD ufuk payi 224 milyon
    Ufuk sadece kervt ederi 4.78
     Alıntı Originally Posted by baycasus Yazıyı Oku
    Kervt %10.34
    194milyon Kervt pay degeri sadece.
    Şu an Ufuk 2.50 PD 117 milyon

Alıntı Originally Posted by baycasus Yazıyı Oku
    Ufuk PD: 131 milyon 2.81
    Kervt PD ufuk payi 224 milyon
    Ufuk sadece kervt ederi 4.78

Peki hocam bu hesapla, UFUK'un diğer varlıkları ile falan degeri nedir? Ne olmalı en kötü sizce ?
    Zaman bendedir ve mekan bana emanettir..

5. Göcek oteli kervt ki ederinden cok daha fazla bunu herkes bilir.. bi habere bakar
     Alıntı Originally Posted by KARA Yazıyı Oku
    Peki hocam bu hesapla, UFUK'un diğer varlıkları ile falan degeri nedir? Ne olmalı en kötü sizce ?

Peki arkadaşlar, tekrar borsadan çıkma gibi düşünceleri var mı ? Veya % kaçı halkta güncel olarak onu görebileceğimiz yer var mı ?

7. Sayın KARA kottan çıkması için % 97 sinin şirketin elinde olması gerekiyor şu için ünlü deki ve Akyatirimdakilerde eğer şirket için toplamıyorsa bile 96 ediyor. Tabii diğer yatırımcılarda da şirkette ait hisse yoksa ama sanırım bundaki beklenti kottan çıkması değil KERVT in % 40 ı ufugun eğer kerevitte satış söz konusu olursa ufugun kasasına sanırım çok ciddi para girişi olacak. YTD

Çok teşekkürler hocam, bende uzun zamandır Ufuk'tayım ama unuttuk kenarda.. malesef takip edemiyoruz. Peki KERVT'de satış beklentisi gerçekçi mi ? Satış ihtimali veya bu yönde çalışma görüşme falan var mı bildiğiniz ?

Alıntı Originally Posted by Muhendis34 Yazıyı Oku
    Sayın KARA kottan çıkması için % 97 sinin şirketin elinde olması gerekiyor şu için ünlü deki ve Akyatirimdakilerde eğer şirket için toplamıyorsa bile 96 ediyor. Tabii diğer yatırımcılarda da şirkette ait hisse yoksa ama sanırım bundaki beklenti kottan çıkması değil KERVT in % 40 ı ufugun eğer kerevitte satış söz konusu olursa ufugun kasasına sanırım çok ciddi para girişi olacak. YTD

Sayfa 202/232 İlkİlk ... 102152192200201202203204212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •