Sayfa 211/232 İlkİlk ... 111161201209210211212213221 ... SonSon
Arama sonucu : 1853 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: UFUK Ufuk Yatırım Yönetim Ve Gayrimenkul A.Ş.

1. 10,66 tl ye kadar direnç yok ....yatırım tavsiyesi değildir..
    Son düzenleme : egecballh1; 22-07-2020 saat: 10:36.

2.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    10,66 tl ye kadar direnç yok ....yatırım tavsiyesi değildir..
    kerevitaşın %10 u 400 trilyon yapar......bu ufuğun.....düşünsenize sadece 20 trilyonluk gıdalar bile 10 tl.fiyatlarda şimdi daha açıklayıcı oldu sanırım niçin EKİZ gibi ve çook ucuz diye......neyse bu son yazım artık yazmayacağım ...anca bu kadar açık anlatılır kağıtlar neden toplu....asla yatırım tavsiyesi değildir bu ....borsa.....bir vürüs neler yapar gördük o yüzden ...hiçbirşey garanti değildir...bu yüzden asla yatırım tavsiyesi değildir....sonnn..KENT GIDADA TOPLANMIŞ TI ..BAKIN TAKASLARA 10 KAT GİTTİ..HSBC KAZANDI...
    Son düzenleme : egecballh1; 22-07-2020 saat: 12:52.

Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    kerevitaşın %10 u 400 trilyon yapar......bu ufuğun.....düşünsenize sadece 20 trilyonluk gıdalar bile 10 tl.fiyatlarda şimdi daha açıklayıcı oldu sanırım niçin EKİZ gibi ve çook ucuz diye......neyse bu son yazım artık yazmayacağım ...anca bu kadar açık anlatılır kağıtlar neden toplu....asla yatırım tavsiyesi değildir bu ....borsa.....bir vürüs neler yapar gördük o yüzden ...hiçbirşey garanti değildir...bu yüzden asla yatırım tavsiyesi değildir....sonnn..KENT GIDADA TOPLANMIŞ TI ..BAKIN TAKASLARA 10 KAT GİTTİ..HSBC KAZANDI...
    Trilyon değil milyon diyelim artık 15 sene oldu ifade değişeli

Başta hisseyi bilmiyordunuz ama sizde aldınız galiba Ufuk ?
    Zaman bendedir ve mekan bana emanettir..

4.  Alıntı Originally Posted by KARA Yazıyı Oku
    Trilyon değil milyon diyelim artık 15 sene oldu ifade değişeli

Başta hisseyi bilmiyordunuz ama sizde aldınız galiba Ufuk ?
    beni hiç takip etmemişsin adamım özür dileyip yazımdan 1-2 gün sonra aldım yaaa..yazılarımı oku...yatırım tavsiyesi değildir.

5. 2007 deki düşüş trendinin kırılması için 12 tl.nin üzerine atması gerekir....ondan sonrası ......mikkemmel....yatırım tavsiyesi değildir...

Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    beni hiç takip etmemişsin adamım özür dileyip yazımdan 1-2 gün sonra aldım yaaa..yazılarımı oku...yatırım tavsiyesi değildir.
    Okudum onları da, yeni yani işte, dün 1 bugün 2.
    Aldım diye yazdığınızı görmedim ama özetle yeni yani..
    Zaman bendedir ve mekan bana emanettir..

7. A1capital tahtayı domine etmeye çalışıyor

8.  Alıntı Originally Posted by kaunnas Yazıyı Oku
    A1capital tahtayı domine etmeye çalışıyor
    kağıt 15 yıldır sürünüyor ederinin 50 kat aşağısında bu zamana kadar piyasa oyuncuları bu kadar ucuz ve ülkerin kağıdının nasıl farkına varamadılar hayret doğrusu....bide spk yazı gönderiyor kamuya açıklanmamış durum mu var diye sanki bilmiyorlar kağıdın ne kadar çöp olduğunu ..kim takar kiii ederine kadar engelsiz yoluna devam edecektir...yatırım tavsiyesi değildir...

Sayfa 211/232 İlkİlk ... 111161201209210211212213221 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •