Sayfa 212/232 İlkİlk ... 112162202210211212213214222 ... SonSon
Arama sonucu : 1853 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: UFUK Ufuk Yatırım Yönetim Ve Gayrimenkul A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    kağıt 15 yıldır sürünüyor ederinin 50 kat aşağısında bu zamana kadar piyasa oyuncuları bu kadar ucuz ve ülkerin kağıdının nasıl farkına varamadılar hayret doğrusu....bide spk yazı gönderiyor kamuya açıklanmamış durum mu var diye sanki bilmiyorlar kağıdın ne kadar çöp olduğunu ..kim takar kiii ederine kadar engelsiz yoluna devam edecektir...yatırım tavsiyesi değildir...
    kaç yıllık borsacısın ve bu şirketi ne kadar tanıyırsun insanları yanlış yönlendirme bence

2. şirketin şu an piyasa değeri kaç farkın da mısın haaaa bana göre şirket değerli ama 4 milyar tl de etmez

3.  Alıntı Originally Posted by kaunnas Yazıyı Oku
    şirketin şu an piyasa değeri kaç farkın da mısın haaaa bana göre şirket değerli ama 4 milyar tl de etmez
    milleti yanlış yönlendirme bana göre pahalı diyerek ......yatırım tavsiyesi değil..diyoruz......10 senedir bu kağıtta bu fiyatlardan bekleyenler var...sadece %10 kerevitaş 500 trilyon eder.........neyse kendine iyi bak hoşçakal ..hiçbir yazım yatırım tavsiyesi değildir.beni tanımıyorsunuz bile....

4.  Alıntı Originally Posted by kaunnas Yazıyı Oku
    Tarihi zirvesi 7.55 dir
    bu arada tarihi zirvesi 7,55 değil 32 tl....sen biraz bence biraz daha çalış...

Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    milleti yanlış yönlendirme bana göre pahalı diyerek ......yatırım tavsiyesi değil..diyoruz......10 senedir bu kağıtta bu fiyatlardan bekleyenler var...sadece %10 kerevitaş 500 trilyon eder.........neyse kendine iyi bak hoşçakal ..hiçbir yazım yatırım tavsiyesi değildir.beni tanımıyorsunuz bile....
    Belki de sorun tanımamak hocam ?
    Burdakilerin çoğu zaten o 10 senedir bekleyenler. Kimse kagıdın 50 lira olmamasını istemez. Sadece uçar/kaçar deyip milleti etkileme diyorlar. Yanlış yok bunda.
    Zaman bendedir ve mekan bana emanettir..

6.  Alıntı Originally Posted by KARA Yazıyı Oku
    Belki de sorun tanımamak hocam ?
    Burdakilerin çoğu zaten o 10 senedir bekleyenler. Kimse kagıdın 50 lira olmamasını istemez. Sadece uçar/kaçar deyip milleti etkileme diyorlar. Yanlış yok bunda.
    dostum haklısın şuan hissenin değeri 351 milyon sadece kerevitaşın %10 u 400 milyon ...düşünsenize şirketi yok sayıyorum .....sözlerimin arkasındayım nerelerde göreceğiz hep beraber izleyeceğiz 3 lü rakamlar ..şahsi fikrim asla yatırım tavsiyesi değildir..

7. Rixososu unutmamak gerek.

8. arkadaşlar ben bu KORKUTMA hareketleriNİ EKİZDEN KENTTEN TUKAŞTAN biliyorum.....o yüzden içim rahat....ayces kadar degerli rixos ayces milyarları buldu...boşuna demiyorum 50 kat aşağıda diye ....ben şuan ki bistteki şirketlerin mevcut piyasa değerine göre UFUĞUN Olması gereken fiyatı söylüyorum....abartmıyorum bakın inceleyin haklı olduğumu göreceksiniz...kim satarsa satsın ben almaya devam edeceğim...sadece şahsi fikrimdir...kimseyi bağlamaz...

Sayfa 212/232 İlkİlk ... 112162202210211212213214222 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •