Sayfa 223/232 İlkİlk ... 123173213221222223224225 ... SonSon
Arama sonucu : 1853 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: UFUK Ufuk Yatırım Yönetim Ve Gayrimenkul A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Muhendis34 Yazıyı Oku
    Ufugun eski yönetim kurulu başkanı hüseyin avni metinkale şirketten ayrılarak TKURU satın aldı. Tkuru 643 tlye çıkarak rekorları alt-üst etti. Malûm kerevitin satılacağı uzun zamandır konuşuluyor, acaba yıldız holding kerevitin yerini dolduracak bir şirketi mi yapılandırıyor diye şüphe duymaya başladım . Ayrıca TKURU ve ufugun grafiklerini kıyaslayınca acayip bir benzerlik var sanki. Kimse benim dediklerime bakıp yatırım yapmasın.
    Kesinlikle katılıyorum dostum sana ......VE ŞUAN BÜYÜK ÇOĞUNLUK FARKINDA HELEDE BU HAFTAKİ SİLKELEMEDEN SONRA.....HAYIRLISI....YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

2. Kerevit

Kerevitte hareketlenme var neredeyse 1 yıldır kerevit satıldı satılacak dedikodularına kulaklarını kapatan yıldız holding 3 gün önce açıklama yaptı kerevit ile ilgili söylentilersoylentilerle alakalı kapa yapılmayan bir açıklama yoktur diye . Daha açıklamanın dumanı tuterken kerevit daha şimdiden +6 yaptı. Görelim mevla neyler neylerse güzel eyler .YTD

3.  Alıntı Originally Posted by muhendis34 Yazıyı Oku
    kerevitte hareketlenme var neredeyse 1 yıldır kerevit satıldı satılacak dedikodularına kulaklarını kapatan yıldız holding 3 gün önce açıklama yaptı kerevit ile ilgili söylentilersoylentilerle alakalı kapa yapılmayan bir açıklama yoktur diye . Daha açıklamanın dumanı tuterken kerevit daha şimdiden +6 yaptı. Görelim mevla neyler neylerse güzel eyler .ytd
    dostum şuan silkeleme devam ediyor rahat ol sen......herkes kağıdın farkında....ytd..

4. Neyse ben sıkıldım vedalaşıyorum size byee

Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    Neyse ben sıkıldım vedalaşıyorum size byee
    15dk arayla iki mesajdan birinde silkeleme diyor diğerinde sattım diyor.
    dün 250-300 lira olacak diyor bugün 15ten satıyor.

Tam üçkağıtçı bu herif, Allah fırsat vermesin.
    Zaman bendedir ve mekan bana emanettir..

6. Sayın KARA duanıza amin diyorum .Ama zaten burda kimsenin sayın egecballh1 i ciddiye aldığını sanmıyorum.

7. Kerevitaş bugün garipti tavana doğru giderken bir anda aşa geldi. Gerçi hareket olarak ufuk ile paralellik yok ama %10 pay sahibi sonuçta. Bakalım hakkımızda hayırlısı.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

8. Bir bilen genel pastayı yorumlasa keşke. Bu fiyatlar için Kervt ederi 1,1$ diye duydum, o fiyatın üstündeyiz.. kervt hareketli, kap’a satış haberi gelse keşke...
    Bekliyorum hayırlısıyla

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 223/232 İlkİlk ... 123173213221222223224225 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •