Sayfa 227/232 İlkİlk ... 127177217225226227228229 ... SonSon
Arama sonucu : 1853 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: UFUK Ufuk Yatırım Yönetim Ve Gayrimenkul A.Ş.

1. Kap bilgilerine bakınız ödenmiş sermayeyi bulunuz hisse adedi ortaya çıkar.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

2. Toplam hisse adedi 46.846.881
    Bunun yüzde 6,97 si dolaşımda
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

Ufuk sayfasının müdavimleri sayın ;ALPASLAN, BUHARA, JOHN GALT, KAUNNAS, MARV, MUSTİKTU, ÜNSAL nerelerdesiniz, artık sesiniz çıkmıyor çıktınız mı yoksa UFUK dan. 2018 yılı başından itibaren yorumlarınızı okudum, teşekkür ediyorum çok güzel tespitler ve analizler yapmışsınız ama artık burada sizleri görememek çok üzücü, yoksa artık sizlerde umudu kaybedip UFUK dan çıktınız mı. Eğer hala burada olan varsa ve bi ses verirse çok sevinirim. Saygılar.

4. Bem burdayım ama ismimi söylemediniz diye alındım.

Alıntı Originally Posted by Muhendis34 Yazıyı Oku
    Bem burdayım ama ismimi söylemediniz diye alındım.
    Özür dilerim sayın mühendis 34 bey, haklısınız, benim hatam oldu kusura bakmayın. Sevindim sizin gibi emeklerini vermiş yatırımcıları hala burada gördüğüm için. Bu arada BAYRAM DEĞİL SEYRAN DEĞİL ENİŞTEM BENİ NİYE ÖPTÜ misali bi hareket başladı, bakalım ne olacak. Saygılar.

6. Estağfurullah uzaylı bey. Aslında kerevitin %10 unu aldığında bayramdı,ama bize kutlamadılar bu geç kalmış bir kutlama .

7. Merhabalar.. Ufuk yatırım ilginç bir firma.. ünvanında ki yatırım yönetim ve yönetim belli ki Kerevitaş'ı kapsıyor.. peki Gayrimenkul kısmı acaba ne için oluşturuldu? Kanal İstanbul güzergahında milyonlarca metrekare arazi sahipliği olan Murat Ülker yada Yıldız holding 'in acaba bu kadar büyük araziyi Ufuk yatırımın Gayrimenkul faaliyeti için değerlendirir mi? daha doğru düzügün internet sitesi bile olmayan bir firma acaba sadece kerevitaş sahipliği ile mi şuan 1,5 milyar piyasa değerinden işlem görüyor? sorular sorular..

8. Sayın delular hisse net diğer sitelerden farklı olarak genelikle çok ciddi yorumcuların olduğu bit yerdir . Daha önce ufuk hakkında çoğumuz yorumlar yazdık ama sizin yorumunuz ciddi anlamda bana mantıklı geldi . Ve belkide uzun zamandır aradığımız cevap bu. Teşekkürler ufkumuzu açtınız.

Sayfa 227/232 İlkİlk ... 127177217225226227228229 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •