Sayfa 229/232 İlkİlk ... 129179219227228229230231 ... SonSon
Arama sonucu : 1853 madde; 1,825 - 1,832 arası.

Konu: UFUK Ufuk Yatırım Yönetim Ve Gayrimenkul A.Ş.

1. Neden böyle bir paylaşım yapmak zorunda hissettiniz kendinizi.

2. Bugünkü kap haberi hisseyi nasıl etkiler tahmin var mı?

aylık takas

6. Dikkat edilmesi ve incelenmesi gereken bir hisse. Gözaltı pazarında olmasını dezavantaj olarak görmüyorum.Yaklaşık 7 aydır burda yazılmamış.Hisseler arasında kaybolmuş gitmiş gibi.Finansal tablolarda sanki bazı ipuçları var ama emin olmadan yazamadım.
    Uzman arkadaşları hisseyi incelemeye davet ediyorum.

7. Şaşırtmacalı bir seanstan sonra tavana yakın kapattı .
    Gözaltı pazarı enteresan. 1 seansında tavan , sonra verilmiş görüntüsü ve en son gelen görüntü malları alma şeklinde oluştu. Endeks düşüşüde buna yardımcı oldu.Gözaltının en güzel yanı burası.Açılacak ekranı heyecanla bekliyorsun. Bakalım bu seferki numara ne olacak diye. 40 çeşit numara oluyor.Tabii komikte oluyor, adamların kazanç için yaptıkları dengesiz hareketleri görünce .Bul karayı al parayı der gibiydi. Tabiiki derinlikler son derece yanıltıcı oluyor.

Gaplı açılış oldu ,kapatır veya kapatmazsa 23-25 arası direnç bandı var.

Bakalım haftaya ne yapacak. Performansını merakla izleyeceğiz.

8. Hisse bu haftaya da kötü bir başlangıç yaptı.( gerçi henüz seans bitmedi).Maalesef patron kağıtlarının acımasız kuralıdır bu. Hatta bütün borsa hisselerinin. eğer bir hissede baskı varsa , hisse ne kadar karlı olursa olsun milim oynamaz .Bu gün borsada birçok iyi kağıtta bu yaşanmakta ve yatırımcılar buna bir anlam verememektedir.

Amaç elinizdekini almak yada sizi hissede hapsedip paranızı kullanmaktır. Ya da başka hesaplarda olabilir. Bunu yırtmak, ancak toplanmış ve artık çıkışa hazır hale gelmiş bir hisse bulmakla mümkün olur. Hiç bir şeyin garantisi olmaz bununda yoktur. Ya herru ya merru diyeceksin .

Eğer hisse gitmiyorsa ve ya ben satınca gider korkusu varsa , onuda diyemezsin.Ama ticaretin onda dokuzu cesarette derler.Hiç olmazsa pozisyonun yarısı denenebilir.

Hisse ile ilgili, bu yılki kar tahminim 250-300 mn tl dir.Tabiiki karı realize ederlerse. Eğer bu kar gelirse , hisse daha da ucuz hale gelir.Ama borsada hareket eder mi etmez mi ya da ne olur bilinmez. Çünkü borsada bazen ucuzlukta para etmiyor. Ucuz diye alıyorsun ve çakılıyorsun.

----------------------------------------------------------------------------------
    Yazılarım , bu forumdaki hisseleri diğer yatırımcılarla karşılıklı görüşlerle inceleyerek fikir alış verişinde bulunmak amacıyladır.
    Bu sebeple, buradaki yazılar ve rakamlar al sat önerisi olmayıp, bu amaçla alınıp kullanılmamalıdır.

Sayfa 229/232 İlkİlk ... 129179219227228229230231 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •