Sayfa 43/232 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 1853 madde; 337 - 344 arası.

Konu: UFUK Ufuk Yatırım Yönetim Ve Gayrimenkul A.Ş.

1. Sn. Mustiktu; son bir kaç günü nasıl görüyorsunuz veya okudunuz....Kolay gelsin.

2. John Galt daha yeni gördüm msj ı gecen gün 2.78 den birazını verdim ara direnç çalışması yapıyor sanki sıkıntı yok gibi her zamanki gibi ytd....trent takip edilmeli şuan bence

3. burda kafasına ben vurdum keratanın ona göre ))))) ytd...acemi çalışmasıdır kaile almayın

4. Teşekkürler Sn. Mustiktu.

5. obo yapıyor ahhhhhh yeşili 4.50 den sattım bunu asla satmam

6.  Alıntı Originally Posted by splendid Yazıyı Oku
    obo yapıyor ahhhhhh yeşili 4.50 den sattım bunu asla satmam
    Obo aşağı,tobo yukarı hareket yapar diye biliyorum? Yoksa yanlış mı biliyorum??

7.  Alıntı Originally Posted by Tuncay2534 Yazıyı Oku
    her iki formasyondada önemli olan baş çizgisi baş çizgisi aşağı devam ederse yön aşağı yukarı devam ederse yukarı olma ihtimali mevcuttur ama şunuda unutmamak gerek fiyatlar grefiği oluşturur bu söylediklerim yatırım tavsiyesi değildir

8.  Alıntı Originally Posted by Tuncay2534 Yazıyı Oku
    her iki formasyondada önemli olan omuz çizgisi omuz çizgisi aşağı devam ederse yön aşağı yukarı devam ederse yukarı olma ihtimali mevcuttur ama şunuda unutmamak gerek fiyatlar grefiği oluşturur bu söylediklerim yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 43/232 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •