Sayfa 188/232 İlkİlk ... 88138178186187188189190198 ... SonSon
Arama sonucu : 1853 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: UFUK Ufuk Yatırım Yönetim Ve Gayrimenkul A.Ş.

Question

Pastalar, grafikler ve yorumlar için çok teşekkürler hocam, elinize sağlık.

Peki burada pastaları nasıl yorumlamalıyız ?
    Atıyorum, alanların %95i bir yerden iken satanlar daha dağınık. Böyle son 1 ayı incelesek günlük bakmak daha mı sağlıklı olur bilmiyorum ama... böyle bir durum olsa hergün, birisi alıyor/topluyor diyebilir miyiz ?

Yoksa tamamen iyi niyet/saflık mı olur ?

Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Zaman bendedir ve mekan bana emanettir..

2. Pasta analizi farklı bir iş. Açıkçası çok dolaplar çevrilebiliyor. O konuda uzman değilim. Yanıltıcı Bilgi vermeyeyim. Aklım erdiğince teknik bakıyorum. Bol kazançlar dilerim

Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

Teşekkürler,

Teknikte olur, güncel olur yeni birşeyler gördükçe, duydukça buradan paylaşsak güzel olur. Zaten bir avuç kişi kaldık, habersiz kalırsak tam yem oluruz..

Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Pasta analizi farklı bir iş. Açıkçası çok dolaplar çevrilebiliyor. O konuda uzman değilim. Yanıltıcı Bilgi vermeyeyim. Aklım erdiğince teknik bakıyorum. Bol kazançlar dilerim

4. Dönem zararı 5.300.000 lira

5. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

6. Bunlar da günlük

Teşekkürler...

Zarar var ve hep vardı.
    İşlem hacmi de yine/hala düşük. Tabi, hissenin %96-97 civarını toplamışlardı zaten, kimde ne kaldı ki, doğru dürüst işlem olsun, orası ayrı...
    Ama bir hareket var gibi, fiyat artışı nedendir acaba ?

Bilgi paylaşım adına imkanı olan arkadaşlar günlük alış satışları koyabilirse belki fikir verir..

Herkese helalinden bol kazançlar, çok teşekkürler..

8.  Alıntı Originally Posted by KARA Yazıyı Oku
    Teşekkürler...

Zarar var ve hep vardı.
    İşlem hacmi de yine/hala düşük. Tabi, hissenin %96-97 civarını toplamışlardı zaten, kimde ne kaldı ki, doğru dürüst işlem olsun, orası ayrı...
    Ama bir hareket var gibi, fiyat artışı nedendir acaba ?

Bilgi paylaşım adına imkanı olan arkadaşlar günlük alış satışları koyabilirse belki fikir verir..

Herkese helalinden bol kazançlar, çok teşekkürler..
    Yüzde 96 -97 si değil bizim menkulde diğer satış yapmayanlar da onunsa gayri resmi o ayrı o zaman olur. Ülker doğru bir iş yapta kalan az bir lotu da 10 liradan al işte lanhavan yurusun para harcamadan ufuk 10 liradan kottan çıktı yatırımcılar yüzde 300 para kazandı diye haberlere çık az bir parayla gündem ol zaten hayal aq

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım tamamen kendi düşüncelerimdir kimseye al tut sat yat gibi tavsiyeler değildir...

Sayfa 188/232 İlkİlk ... 88138178186187188189190198 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •