Sayfa 197/232 İlkİlk ... 97147187195196197198199207 ... SonSon
Arama sonucu : 1853 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: UFUK Ufuk Yatırım Yönetim Ve Gayrimenkul A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by mustiktu Yazıyı Oku
    Ak yatirim topluyor daha da alacaktır zaten fazla kagit da yok piyasa da bu işin sonu ne olacak merak ediyorum bir rysas da biz olsak. Ne olmuş yani ytd....

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Haber akışı lazim degil mi yukselmesi icin alkatraz kuşçusu 3.56 dan sonra yakın izleme pazarından cikmak icin başvuru yapabilir demisti boyle bir basvuru olursa spk dan yanit gelene kadar çift haneye diger diye düşünüyorum. Spk dan gelecek habere göre yön çizilir akabinde. Frigo gıda da boyle olmustu 10 lara cikti haberle 15 e gitti spk izin vermedi cikisa 10 lara geri geldi.

Merhaba,

Birkaç şey soracağım, bilen birileri yanıtlarsa memnun olurum.
    -Bigparadaki grafikte, fiyat 2 Şubat 2007 - 7,20 tl ama mynetteki grafikte aynı tarih için 31 tl gibi birşey. Bunun hangisi doğru ? Veya bu fark neden ileri geliyor ? Hisse tarihinde mynet grafigindeki yerlerine hiç çıkmadı mı ?

Teşekkürler, iyi günler.
    Zaman bendedir ve mekan bana emanettir..

3. 2007 yılında en yüksek 7,53 görmüş. Bazı grafiklerde bedelli, bedelsiz, temettü gibi değişiklikler yansıtılır. Bazılarında yansıtılmaz.

Yazdıklarım ve çizdiklerin eğitim amaçlı çalışmalardır. Yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

4. faktoring firması olduğu zamanlar mynet te belirtilen fiyatlara işlem görmüş,geçen yıllarda burada yazan j...g... rumuzlu şahıs yazmıştı, ayrıca buna yatırmış olduğum paramın yarısını kaybederek zararına çıktım reel olarak burada beklenti nedir ayrıca bu fiyatlar alınır mı sizce iyi akşamlar
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    2007 yılında en yüksek 7,53 görmüş. Bazı grafiklerde bedelli, bedelsiz, temettü gibi değişiklikler yansıtılır. Bazılarında yansıtılmaz.

Yazdıklarım ve çizdiklerin eğitim amaçlı çalışmalardır. Yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın

Peki hocam, bir hisse bedelli/bedelsiz bölündü diyelim, bir şekilde fiyat 10liradan ertesi gün 5liraya düşmüş olsun. Bu grafiğin geçmişi de bu oranda düşülmüyor mu? Anladığım kadarıyla bizim UFUK örneğinde düşülmemiş ve bu 30liralar gerçek değil o zaman öyle mi? Yani aslında en yüksek 7,53tl yi görmüş hisse.

Yada mynet'teki grafik'in bir amacı var mıdır? Yani atıyorum mali açıdan mantıklıdır gibi başka bir açıklaması olabilir mi sizce ? Neden öyle yapılmıştır, tamamen hesap hatası mı?

Çok teşekkürler.
    Zaman bendedir ve mekan bana emanettir..

6. 5.22 kapattik dinlenmeye mi gecti biraz

7.  Alıntı Originally Posted by yujil85 Yazıyı Oku
    5.22 kapattik dinlenmeye mi gecti biraz
    Öyle gibi gözüküyor ama yönü tekrar yukarı çevireceğini düşünüyorum
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

8. Biraz dursun buralarda diğer hisseyi satip ekleme yapıcam buna

Sayfa 197/232 İlkİlk ... 97147187195196197198199207 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •