Sayfa 158/232 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208 ... SonSon
Arama sonucu : 1853 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: UFUK Ufuk Yatırım Yönetim Ve Gayrimenkul A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by mudanyali Yazıyı Oku
    birbirimizi tanırdık onun için dedim hocam

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Beklentilerimiz gerçekleşirse Rixos da tanışma faslı yaparız. Olmazsa sağlık olsun.

HTC One A9 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. tmm hocam insaalah

3. hedef ne hocam

Rixos ta tanışma faslı olur inşallah. Bir gün Muradi Beyin adamları bu Ufuğun içine bir Yıldız Holding iştiraki elbet koyacak. O gün geldiğinde bugün yazanların çoğu inşallah yatırımlık olarak koyduklarıyla burada olur. % 94 patronda resmî olarak. Önce Ufuk esas faaliyetinden kendi rüştünü ispatlamış olmalı ve buna binaen gözaltından çıkmalı. Şu torba yasa başvurusu olup Rixos arsa hakkını bir uzatsa. Bu arada arsa hakkını uzatmak 49 yıllığına sahip olmak için kasadan çıkacak para nedir? 88 milyon TL ödeyerek aldığımız bu arsa hiç başvuru yapılmazsa kaç yıl daha bizde kalacak.

5. Bendeki hisse Ile rixos a zor gidilir . Fantezi olmasi lazim. Sponsor ariyorum. . Saka bir yanaklarini kismette varsa olur. Umarim burda ki arkadaslar ozellikle eski ortaklar mutlu olarak rixos a giderse ve gusel bir tanisma yasanir. Neyse cok yazdim Kb. En icten dileklerimle guselliklerle kalin.

hicbir zaman ytd. Tamamen salliyorum. Yazdiklarimi dikkate almayin. Sallama hepsi. Fakir yatirimci sallamasyonu.

6.  Alıntı Originally Posted by buhara Yazıyı Oku
    Rixos ta tanışma faslı olur inşallah. Bir gün Muradi Beyin adamları bu Ufuğun içine bir Yıldız Holding iştiraki elbet koyacak. O gün geldiğinde bugün yazanların çoğu inşallah yatırımlık olarak koyduklarıyla burada olur. % 94 patronda resmî olarak. Önce Ufuk esas faaliyetinden kendi rüştünü ispatlamış olmalı ve buna binaen gözaltından çıkmalı. Şu torba yasa başvurusu olup Rixos arsa hakkını bir uzatsa. Bu arada arsa hakkını uzatmak 49 yıllığına sahip olmak için kasadan çıkacak para nedir? 88 milyon TL ödeyerek aldığımız bu arsa hiç başvuru yapılmazsa kaç yıl daha bizde kalacak.
    14 sene var

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Hak kullanımı yapıldığında 14 yıl, 49 yıla çıkacak yanılmıyorsam. Bu hak kullanımının şirkete maliyeti ne olacak bilen varmı?

8. kademeleri neden paylaşılamıyor çoğu hissede paylaşan lar var

Sayfa 158/232 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •