Sayfa 209/232 İlkİlk ... 109159199207208209210211219 ... SonSon
Arama sonucu : 1853 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: UFUK Ufuk Yatırım Yönetim Ve Gayrimenkul A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Muhendis34 Yazıyı Oku
    Sayın kaunnas sizin görüşünüz nedir ?yükselişin sebebi ne olabilir ve daha da yükselme potansiyeli Var mı?
    kardeş koptu kopacak çizdi çizecek soluksuz gibi..........asla yatırım tavsiyesi değildir...şahsi fikrimdir..

2. Sayın egecbalih ağzınızdan bal damlıyor)) umarım gönlümüze göre olur

3.  Alıntı Originally Posted by Muhendis34 Yazıyı Oku
    Sayın egecbalih ağzınızdan bal damlıyor)) umarım gönlümüze göre olur
    sağol kardeşim ben borsada hiç böyle toplanmış bir kağıt görmedim birde kerevitaşın % 10 hissesi burda yaa...kerevitaş satılırsa fiyatları yükseldikçe ufuğa yarayacak süper şirket ihracat 25 ülke 3 milyarı geçti ...daha ne olsun o yüzdendir..bu fikrim...yatırım tavsiyesi değildir..

4. Bu hesabı yapmak hiç bir zaman işe yaramadı ama, UFUK'un sadece kervt piyasa değeri üzerinden hisse başı değeri 20.07 itibarıyla (kervt:5.85 üzerinden) 8.54 ... İşin içinde arsa marsa yok. Ama kimbilir ne zaman gerçek değerini bulur. Umutla beklemeye devam.

5.  Alıntı Originally Posted by cirolix Yazıyı Oku
    Bu hesabı yapmak hiç bir zaman işe yaramadı ama, UFUK'un sadece kervt piyasa değeri üzerinden hisse başı değeri 20.07 itibarıyla (kervt:5.85 üzerinden) 8.54 ... İşin içinde arsa marsa yok. Ama kimbilir ne zaman gerçek değerini bulur. Umutla beklemeye devam.
    ufuk EKİZ KADAR GİTSE ANCA FİYATINA ULAŞIR....YTD.

6. Dikkatli olmak da fayda görüyorum sanki 3-4 arası tıoplanan mallar servis ediliyor neden mi 2-3 arasındaki yorumlayanlara bakmalı

7.  Alıntı Originally Posted by kaunnas Yazıyı Oku
    Dikkatli olmak da fayda görüyorum sanki 3-4 arası tıoplanan mallar servis ediliyor neden mi 2-3 arasındaki yorumlayanlara bakmalı
    ne dikkkati yaaa.paşam kerevitaşın değeri milyar dolara gelmiş..% 10 u ufuğun....servis etsinler hissenin gideceği yerler KENTİ yakalarsa şaşırma asla yatırım tavsiyesi değildir...

8. 2007 de bu kağıt 32 tl.idi yani 20 dolar......şuanki dolar kurundan bile hesaplasan 2007 fiyatı bile 1 lotu 200 tl ediyor..o bile 2007 ye göre.......aradan 13 sene geçmiş ozaman daire 2007 de 30 bin idi şimdi 1 milyon.....KABACA OLAYIN BÜYÜKLÜĞÜ ......asla yatırım tavsiyesi değildir...şahsi fikrim...

Sayfa 209/232 İlkİlk ... 109159199207208209210211219 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •