Sayfa 207/232 İlkİlk ... 107157197205206207208209217 ... SonSon
Arama sonucu : 1853 madde; 1,649 - 1,656 arası.

Konu: UFUK Ufuk Yatırım Yönetim Ve Gayrimenkul A.Ş.

[QUOTE=egecballh1;4603264]
     Alıntı Originally Posted by Muhendis34 Yazıyı Oku
    Akyatirımın sürekli toplaması neye alamet acaba ?[/QU

hayatımda hiç böyle toplanmış ve piyasada hisse bırakılmamış şirket ilk defa görüyorum...AK YATIRIM DELİ GİBİ SATILANI ALIYOR EN SON BÖYLE BİR İKİ HİSSEYE TANIK OLDUM 50 KAT 40 KAT GİTTİ ......ÇOK GARİP YAAAA....ARACI KURUMLARDA RESMEN MAL KALMAMIŞ HEPSİ 2 KURUMDA ....ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİL.....BENİ TANIMIYORSUNUZ YAZILARIM ALIM SATIM DEĞİL ARAŞTIRMANIZ İÇİN SADECE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN DİALOĞLA GERÇEĞE YAKLAŞMAYA ÇALIŞMAK İÇİNDİR...
    Yalnız burada %93,62 si Patronda, %3 AK toplamış, %1,65 Halk+İş+Vakıf.

AK'ta kim vardır, onu kimler topluyor bilgisi olan var mı acaba ? Fonlar mıdır, yabancı mıdır? Herhangi bir bilgisi olan var mıdır ?

Not: 3aylık Takasta %46 AK, %34 VAKIF almış.
    Zaman bendedir ve mekan bana emanettir..

2. Birkac ay önce Aktarırım Bizim menkul deki 590 bin lotu tek kalemde aldı.

3.  Alıntı Originally Posted by muhendis34 Yazıyı Oku
    birkac ay önce aktarırım bizim menkul deki 590 bin lotu tek kalemde aldı.
    görünen o ki apaçık ortada çok büyük bir mevzu var ...ya birleşme ya satın alma ya tamamen geri çağrı yapma alım...bakacaz görecez ...asla yatırım tavsiyesi değildir...

Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    görünen o ki apaçık ortada çok büyük bir mevzu var ...ya birleşme ya satın alma ya tamamen geri çağrı yapma alım...bakacaz görecez ...asla yatırım tavsiyesi değildir...
    eğer ak yatırım Yıldız holding adına taşeron olarak bu alımları yapıyorsa büyük bir olasılıkla halka kapanacaklardır. Bildiğim kadarıyla % 97 lazım bunun için.

5. Sayin paradox tespitiniz doğru olabilir çünkü 2014 yılında şirket kottan çıkmak için1.67 tl den çağrı yaptı ancak %97 ye ulaşamadı. Şimdi akyatrimdaki paylarda ulkerin ise %96.62 ye ulaşmışlar bugün alınanlar hariç. Yani gelcek hafta sonunda istedikleri rakama ulaşırlar.

6.  Alıntı Originally Posted by paradox Yazıyı Oku
    eğer ak yatırım Yıldız holding adına taşeron olarak bu alımları yapıyorsa büyük bir olasılıkla halka kapanacaklardır. Bildiğim kadarıyla % 97 lazım bunun için.
    peki ozaman nasıl olacak bu süreç sizde 1000 lot hisse var diyelim...fiyatı nasıl olacak halka kapanma...prosüdür nedir bu hususta ?

Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    peki ozaman nasıl olacak bu süreç sizde 1000 lot hisse var diyelim...fiyatı nasıl olacak halka kapanma...prosüdür nedir bu hususta ?
    https://www.resmigazete.gov.tr/eskil...20141112-7.htm

bu da en son halka kapanan DGZTE ile ilgili KAP açıklaması.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/708092

Sayfa 207/232 İlkİlk ... 107157197205206207208209217 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •