Sayfa 214/232 İlkİlk ... 114164204212213214215216224 ... SonSon
Arama sonucu : 1853 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: UFUK Ufuk Yatırım Yönetim Ve Gayrimenkul A.Ş.

1. taban olsa da rahatlasak

Alıntı Originally Posted by Muhendis34 Yazıyı Oku
    Sayın egecballh tamamen iyi niyetli olduğunuza inanıyorum. Ancak buradakilerin neredeyse tamamı 10 yıldır bu hissede olan insanlar yani hem hisseyi hemde patronu çok iyi tanıyoruz. Eğer elinizde kesin bir bilgi yoksa bu kadar idaali söylemlerde bulunmayın vebali var.
     Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    arkadaşlar ben bu KORKUTMA hareketleriNİ EKİZDEN KENTTEN TUKAŞTAN biliyorum.....o yüzden içim rahat....ayces kadar degerli rixos ayces milyarları buldu...boşuna demiyorum 50 kat aşağıda diye ....ben şuan ki bistteki şirketlerin mevcut piyasa değerine göre UFUĞUN Olması gereken fiyatı söylüyorum....abartmıyorum bakın inceleyin haklı olduğumu göreceksiniz...kim satarsa satsın ben almaya devam edeceğim...sadece şahsi fikrimdir...kimseyi bağlamaz...
    Hissenin ucuzluğu yeni değil ama hareket yeni ve hisse ucuz diye 10küsur yıldır millet burada. Muhendis34'ün dediği gibi, kesin bilgi yoksa pembe tablo çizmek yanlış yönlendirebilir. Bu fiyatlardan alıp bir 10 yıl da başkası taşımasın diyor herkes...
    Zaman bendedir ve mekan bana emanettir..

3.  Alıntı Originally Posted by KARA Yazıyı Oku
    Hissenin ucuzluğu yeni değil ama hareket yeni ve hisse ucuz diye 10küsur yıldır millet burada. Muhendis34'ün dediği gibi, kesin bilgi yoksa pembe tablo çizmek yanlış yönlendirebilir. Bu fiyatlardan alıp bir 10 yıl da başkası taşımasın diyor herkes...
    haklısın abim....ama çookk ucuz....bu bir gerçekk...bu arada ben MERKO dayım aynı zamanda ucuz bir gıda yeni hareket başlıcak...yatırım tavsiyesi değildir..

4. Sayın egecbalih hepimiz kaunnası tanırız oda bizim gibi bu hissenin hamalı ona spegin adamımisin demek haksızlık.

5.  Alıntı Originally Posted by Muhendis34 Yazıyı Oku
    Sayın egecbalih hepimiz kaunnası tanırız oda bizim gibi bu hissenin hamalı ona spegin adamımisin demek haksızlık.
    özür dilerim pekiii.....

6. teşekkür ederim hisseyi en iyi tanıyanlardan biriyimdir dikkatli olmak gerekli sadece

7. hayalleri alt üst eden bir şirkettir murat ülker istemezse asla fırsat vermez

Lightbulb

Alıntı Originally Posted by kaunnas Yazıyı Oku
    taban olsa da rahatlasak
    Tavan olsa da rahat etsek : )
    Zaman bendedir ve mekan bana emanettir..

Sayfa 214/232 İlkİlk ... 114164204212213214215216224 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •