Sayfa 218/232 İlkİlk ... 118168208216217218219220228 ... SonSon
Arama sonucu : 1853 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: UFUK Ufuk Yatırım Yönetim Ve Gayrimenkul A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Muhendis34 Yazıyı Oku
    O bir lotu satan tahtanın sahibidir .bize mesaj verdi istersem 1 lotla tavan istersem taban yaptırırım demiş))
    Ondan büyük Allah var, yeterince beklerse emin olabilir
    Zaman bendedir ve mekan bana emanettir..

2. Vallah ağam bizimle eğlenir.

Merhabalar,
    Herhangi haber falan mı var acaba Allah nazardan korusun bu hafta yine yükselmeye başladı.

4. Sayın KARA 1.40 tan buraya geldi hiç bir haber olmadan .

Sayın KARA 1.40 tan buraya geldi hiç bir haber olmadan .
    Evet bende burdayım yıllardır 1lirayı da gördük hatta bu zamanda ama son 1 yıldır yükseliyor. ve 7civarında çok oyalandıktan sonra yine geçen haftalara oranla bu hafta iyi işlem hacmi ile yükseldi. Son 2-3-4 gün için soruyorum aslında bir haber bir değişiklik mi var KAP'ta olmayan ? diye...

6. Sayın KARA benim bir bilgim yok. Ama bu aralar twitter da çok popüler bir hisse ufuk orda ağalar sürekli övüyorlar. Iki haneli rakamlardan sözediliyor. Görüp bakacağız hayırlısı neyse. Bu arada ben ufugun fonfk iken 0.92 olduğu zamanı bilirim ))

Sayın KARA benim bir bilgim yok. Ama bu aralar twitter da çok popüler bir hisse ufuk orda ağalar sürekli övüyorlar. Iki haneli rakamlardan sözediliyor. Görüp bakacağız hayırlısı neyse. Bu arada ben ufugun fonfk iken 0.92 olduğu zamanı bilirim ))
    evet fonfk sonra başka şey sonra ufuk epeydir burdakiler belli zaten.

8. twitterda yarın ve sonrası kar satışı çok dillendi 1,4 tl. den başlayan hareket dikkat edin elinize vermesinler malları....yatırım tavsiyesi değildir..

Sayfa 218/232 İlkİlk ... 118168208216217218219220228 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •