Sayfa 203/232 İlkİlk ... 103153193201202203204205213 ... SonSon
Arama sonucu : 1853 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: UFUK Ufuk Yatırım Yönetim Ve Gayrimenkul A.Ş.

1. Yaklaşık 15 yıldır ülker ailesinin tek doğru bir demeç verdiğine şahit olmadım.mesela murat ülker bir twit atmıştı gözdenin yönetim kurulu toplantısın dayız bazı şirketlerimiz satışa hazır diye hisse 2 günde tavan gitti sonra fosss çıktı. Geçen bir araci kuruma yetki verdiler kerevitte ortak alma yada satış için ama dedigim gibi bunların tek sözüne güvenmem ben şahsen.

2.  Alıntı Originally Posted by Muhendis34 Yazıyı Oku
    Sayın KARA kottan çıkması için % 97 sinin şirketin elinde olması gerekiyor şu için ünlü deki ve Akyatirimdakilerde eğer şirket için toplamıyorsa bile 96 ediyor. Tabii diğer yatırımcılarda da şirkette ait hisse yoksa ama sanırım bundaki beklenti kottan çıkması değil KERVT in % 40 ı ufugun eğer kerevitte satış söz konusu olursa ufugun kasasına sanırım çok ciddi para girişi olacak. YTD
    yüzde 10 u

3. Haklısnız sayın MARV yüzde 10.89 yani yaklaşık 70 milyon kerevit lotu var ufugun. Tekrar özür dilerim.

4. güncel kervt ederi 6.40 a eşdeğer
     Alıntı Originally Posted by baycasus Yazıyı Oku
    Ufuk PD: 131 milyon 2.81
    Kervt PD ufuk payi 224 milyon
    Ufuk sadece kervt ederi 4.78

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by baycasus Yazıyı Oku
    güncel kervt ederi 6.40 a eşdeğer

yani buna ilave olarak + UFUK'un kendi değeri mi olmalı diyorsunuz?

Bu mynet'deki 20 senelik grafik doğru mu? Geçmişte 30 lara varan grafik var, bu gerçek mi? Mynet'de çok yanlışlar görüyoruz son aylarda. O yanlışlardan mı yoksa...
    Zaman bendedir ve mekan bana emanettir..

5,0-5,5 civarını geçemeyecek bu armut. Hatta ilk fırsatta aşağıya bile düşürebilirler yine...

7. 14 temmuzda genel kurul kararı alındı bu toplantıda YIP ten çıkma için başvuru kararı alınabilir mi .

Alıntı Originally Posted by Muhendis34 Yazıyı Oku
    14 temmuzda genel kurul kararı alındı bu toplantıda YIP ten çıkma için başvuru kararı alınabilir mi .
    Borsadan çıkmayacaklar mıydı bunlar ?
    YIP'ten çıkma başvurusunu görüşme ihtimalini nerden duydunuz? Öyle birşey de mi vardı konuşulan ?

Sayfa 203/232 İlkİlk ... 103153193201202203204205213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •