Sayfa 208/232 İlkİlk ... 108158198206207208209210218 ... SonSon
Arama sonucu : 1853 madde; 1,657 - 1,664 arası.

Konu: UFUK Ufuk Yatırım Yönetim Ve Gayrimenkul A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by paradox Yazıyı Oku
    bu da en son halka kapanan DGZTE ile ilgili KAP açıklaması.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/708092
    teşekürler kardeşim....

Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    teşekürler kardeşim....
    rica ederim.

3.  Alıntı Originally Posted by paradox Yazıyı Oku
    rica ederim.
    % 98 olması lazımmış koddan çıkış oranı ...bi ara % 95 idi...

4.  Alıntı Originally Posted by Muhendis34 Yazıyı Oku
    Sayin paradox tespitiniz doğru olabilir çünkü 2014 yılında şirket kottan çıkmak için1.67 tl den çağrı yaptı ancak %97 ye ulaşamadı. Şimdi akyatrimdaki paylarda ulkerin ise %96.62 ye ulaşmışlar bugün alınanlar hariç. Yani gelcek hafta sonunda istedikleri rakama ulaşırlar.
    kardeş ben koddan çıkmadan ziyade ufuktaki bu durumun kerevitaşla ilgili olduğunu düşünüyorum her nedense ...

5.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    kardeş ben koddan çıkmadan ziyade ufuktaki bu durumun kerevitaşla ilgili olduğunu düşünüyorum her nedense ...
    eğer maksat koddan çıkma olsaydı 1,75 tl.lk fiyatlar çok yeni orda yaparardı gereğini neden durduk yere 10 trilyon fazla ödesinler...

6. Kottan çıkma isteği bence çok kötü olur 70 milyon dolar değerindeki Göcek çöp fiyattan gider

7. Sayın kaunnas sizin görüşünüz nedir ?yükselişin sebebi ne olabilir ve daha da yükselme potansiyeli Var mı?

8.  Alıntı Originally Posted by Muhendis34 Yazıyı Oku
    Sayın kaunnas sizin görüşünüz nedir ?yükselişin sebebi ne olabilir ve daha da yükselme potansiyeli Var mı?
    kardeş sana şunu söyleyebilirim bu kağıt zerresine kadar toplanmış ....koddan çıkmassa 1 haberle ekiz gibi olabilir grafiği zaten EKİZLE birebir örtüşüyor.......ben bunları söyleyebilirim....zaten herşey apaçık ortada ...bu kağıda atacaksın 3-5 kuruş yatacaksın uyandığında sevinçden gözlerini tekrar sonsuza kadar kapatabilirsin kalbe dikkat..asla yatırım tavsiyesi değildir....

Sayfa 208/232 İlkİlk ... 108158198206207208209210218 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •