Sayfa 224/232 İlkİlk ... 124174214222223224225226 ... SonSon
Arama sonucu : 1853 madde; 1,785 - 1,792 arası.

Konu: UFUK Ufuk Yatırım Yönetim Ve Gayrimenkul A.Ş.

1. gençler size kesinlikle katılıyorum kesinlikle haklısınız....yazılarım tutarsız ve dengesiz...lakin bilmenizi isterim ki..sizlerinde aslında çok iyi bildiğiniz gibi kağıtlar bizim borsamızda sahipli ve spekli......spekler sürekli izler inceler piyasa durumuna göre hareket eder.yazılanlar çizilenler ters düz hareketler hep bu yüzdendir.....benim yazılarım hisse ile ilgili değildir..hissenin durmunu ucuzluğunu pahalılığını ve beklentilerini olumlu olumsuz yanlarını............yani demem o ki...dikkat ettiğiniz gibi yazılarım sadece SPEĞİ DENGESİZLEŞTİRMEK İÇİN SADECE SPEĞE YÖNELİK KIZDIRMA VE KIŞKIRTMA AMAÇLIDIR.....siz beni kaile almamaya ve doğru bildiğiniz yolda yürmeye devam edin....benim amacım..borsamızı kumardan kurtarmak asli değerleriyle haklı ve adil kazançlar sağlamak adınadır......şirketlerin gerçek değerleri üzerinden işlem görrmesi küçük yatırımcıların soyulmaması korunması adınadır.....yani parası bol soyguncu speklerin yüzdüğü karanlık mecrada bulanık suda yönünü küçük yatırımcıya yönlendirmek herkesin adil bir şekilde kazanmasını sağlamak için SPEĞE yapılan harekettir.....hepinize bol kazançlar ..ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN .....HOŞÇAKALIN..YTD...

Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    gençler size kesinlikle katılıyorum kesinlikle haklısınız....yazılarım tutarsız ve dengesiz...lakin bilmenizi isterim ki..sizlerinde aslında çok iyi bildiğiniz gibi kağıtlar bizim borsamızda sahipli ve spekli......spekler sürekli izler inceler piyasa durumuna göre hareket eder.yazılanlar çizilenler ters düz hareketler hep bu yüzdendir.....benim yazılarım hisse ile ilgili değildir..hissenin durmunu ucuzluğunu pahalılığını ve beklentilerini olumlu olumsuz yanlarını............yani demem o ki...dikkat ettiğiniz gibi yazılarım sadece SPEĞİ DENGESİZLEŞTİRMEK İÇİN SADECE SPEĞE YÖNELİK KIZDIRMA VE KIŞKIRTMA AMAÇLIDIR.....siz beni kaile almamaya ve doğru bildiğiniz yolda yürmeye devam edin....benim amacım..borsamızı kumardan kurtarmak asli değerleriyle haklı ve adil kazançlar sağlamak adınadır......şirketlerin gerçek değerleri üzerinden işlem görrmesi küçük yatırımcıların soyulmaması korunması adınadır.....yani parası bol soyguncu speklerin yüzdüğü karanlık mecrada bulanık suda yönünü küçük yatırımcıya yönlendirmek herkesin adil bir şekilde kazanmasını sağlamak için SPEĞE yapılan harekettir.....hepinize bol kazançlar ..ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN .....HOŞÇAKALIN..YTD...
    Bu çocuk 10-15 yaşlarında heralde. Burdan tek başına yazarak speği etkiliyormuş. Güler misin ağlar mısın...
    Zaman bendedir ve mekan bana emanettir..

3. Beklemeye devam arkadaşlar,
    Kervt satılma hikayesi netleşene kadar...
    Ya nasip...

Sent from my iPhone using Tapatalk

4.  Alıntı Originally Posted by higgsbosson Yazıyı Oku
    Beklemeye devam arkadaşlar,
    Kervt satılma hikayesi netleşene kadar...
    Ya nasip...

Sent from my iPhone using Tapatalk
    merhaba arkadaşlar. krvt hikayesi ile ilgisini tam kavrayamadım. krvt satılmasının ufuk'a ne tür bir katkısı, ne kadar etkisi olur. birkaç gündür inceliyorum. detaylı bildiğim bir şirket değil. küçük küçük toplamaya başladım. kısaca bilgilendirirseniz sevinirim. teşkkürler

5. Kullandığınız uygulamadan kerevitaş ortaklık yapısına bakınız.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

6.  Alıntı Originally Posted by Jean Valjean Yazıyı Oku
    Kullandığınız uygulamadan kerevitaş ortaklık yapısına bakınız.
    teşekkür ederim. %18 lik pay çok da ciddi etkisi olacak bir oran olarak gözüme çarpmadı ancak son bilançosunu zarar yazmak için epey uğraşmışlar.

7. Bu hafta iyi bir silkeleme yaptı sanırım.

8. DÖNEM KARI (ZARARI)
    -14.050.058
    -6.839.851
    922.644
    -1.517.631

bu ufuk ne zaman kar edecek,bilen var mı...

Sayfa 224/232 İlkİlk ... 124174214222223224225226 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •