Sayfa 231/232 İlkİlk ... 131181221229230231232 SonSon
Arama sonucu : 1853 madde; 1,841 - 1,848 arası.

Konu: UFUK Ufuk Yatırım Yönetim Ve Gayrimenkul A.Ş.

1. Hisse dolu dizgin giderken yasaklar geldi ,yasağı dinlemedi.Bilançosu geldi ve zarar açıkladı 36 mn. Bu zarar yaklaşık fon değer kaybından gelen bir zarar olarak görünüyor. Dolayısı ile bu beklenen bir zarardır. Yani sürpriz değildir.
    Bir kısım payına sahip olduğu fon değeri arttıkça şirket kârıda artacaktır.
    Şirket hisselerinde bir miktar daha arz olabilir % 13 kadar tabiiki ana pazar düşüncesi varsa. Gelecek haberlerde hissenin durumunu etkileyecektir. Şirketle ilgili gelecek planlarını duymaya ihtiyacımız var. Tabiiki açıklanırsa.Fiyat arttıkça riskte artar.Temkinli şekilde takibe devam edilebilir.

İlgili arkadaşlar forumda alt pazara alabilir. Ufuk şu an alt pazardadır.

Bugün 1/3’ünü sattım

Yüksek enflasyon karşısında düşük sermayeli fiili dolaşımı az olan şirketler için yüksek bedelli-bedelsiz sermaye arttırımları artık kaçınılmaz oldu haber gelecek ısrarla yukarı gidiyor zaten piyasada 3.3 milyon var hakim birileri de yok gibi kâr al yapılıyor normaldir 1/3 ünü sattım 2/3 ile devam ilaveten eksiye düştüğü zaman kademeye göre alttan alıp üstten satarak mevcut 2/3 ü koruyarak maliyet düşürüp yola devam pentada yaptığım hatayı burada yapmayacağım

Fiyat 18 iken emnis ya da ufuk topicinde Ufuk’a dikkat çekmiştim o vakit ben günlüğe devam dedim sonra gznmi beni kendime getirdi şimdi buradayım

5.  Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    Komplo teorilerinden farklı olarak ,hisseye teknik olarakta bakalım . Bir an için ,2 yada 4 nolu düzeltme dalgalarının artık bittiğini varsayalım ve önümüzdeki günlere ümitle bakalım. Sonuçta, her hissenin çizdiği grafiğin bir anlamı olması ve tekniğe uygunluğu
    gerekir.

4-5 Kat süren bir yükseliş dalgasından sonra ufuk yat. çıkışına dün nihayet ara verdi.Aynı zamanda üstüne birde ceza alarak.
    Hisse hareketlerine spek, ilgili haberler , spk kararları ,yatırımcı karar ve hareketleri vs derken onlarca faktör etki ediyor. Ve hisse fiyatları da ona göre şekilleniyor. Tahminim beni yanıltmazsa ufukta çok uzun olmayan bir düzeltmenin ardından yeni ve değişik faktörlere bağlı olarak bir çıkış daha yaşanabilir.
    Ama herşeye rağmen ,kazançların bir kısmı geri verilecek olsa da bu çok katlı yükseliş gerçekten çok harikaydı.

----------------------------------------------------------------------------------
    Yazıdaki fikirler tamamen tahmini ve şahsi varsayımlar olup hisse alım satımlarında gerçekmiş gibi dikkate alınmamalıdır.

Kalan 2/3 ten çok az bıraktım çarşamba tabandan alıp perşembe tavandan sattım bu kadar sığ tahtada piramitten birisi 15000 alıp ertesi gün tavandan sattı hayret ettim her tabanda alıp beklerim bana göre filmin sonu daha çok uzak

7.  Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    4-5 Kat süren bir yükseliş dalgasından sonra ufuk yat. çıkışına dün nihayet ara verdi.Aynı zamanda üstüne birde ceza alarak.
    Hisse hareketlerine spek, ilgili haberler , spk kararları ,yatırımcı karar ve hareketleri vs derken onlarca faktör etki ediyor. Ve hisse fiyatları da ona göre şekilleniyor. Tahminim beni yanıltmazsa ufukta çok uzun olmayan bir düzeltmenin ardından yeni ve değişik faktörlere bağlı olarak bir çıkış daha yaşanabilir.
    Ama herşeye rağmen ,kazançların bir kısmı geri verilecek olsa da bu çok katlı yükseliş gerçekten çok harikaydı.

----------------------------------------------------------------------------------
    Yazıdaki fikirler tamamen tahmini ve şahsi varsayımlar olup hisse alım satımlarında gerçekmiş gibi dikkate alınmamalıdır.

Tahminim beni yanıltmamış gibi görünüyor..1 Ay gibi geçen bir sürenin ardından hisse tekraren bir çıkış gayreti içinde görünüyor. Devam edip etmeyeceğini takibini yaparak göreceğiz .Dün bir kopuşla tavan olan hisse bu günde henüz kapanış gelmeden tavan fiyatta.
    Ufukta artık fiyatları görmeden gözü kapalı yatırım yapmaya alıştık.. Ama bu gerçekten çok zor oluyor. 22 temmuz tahta açılacak .Bir süre kapanmazsa bizde bir süre rahat ederiz.

93.00 ortalama ile sattığım hisseleri her düşüşte alarak 67.80 ortalama yaptım

Sayfa 231/232 İlkİlk ... 131181221229230231232 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •