Sayfa 57/232 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon
Arama sonucu : 1853 madde; 449 - 456 arası.

Konu: UFUK Ufuk Yatırım Yönetim Ve Gayrimenkul A.Ş.

1. Bu arada KerevitaÈ™'a göre ucuz kaldik.

2. Bu hafta aramamıza katılan var mı hiç

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Ben aldım 2.65

4. ufuk benimde dikkatimi çekti,,, ufuk yatırım olduğu için 6 ve 12 aylıkta konsolide açıklıyor.... kervt yıl sonu bu fiyattan kaparsa ufuk 2.400.000 lot x ( temmuzdaki 60 tl- eksi suanki fiyat 85 tl =25 tl fark) 25 tl= 62 milyon tl kar acıklarmı?? malum 12 aylık konsolide olacak , örnek yeşil yatırım wowwo ve zincir yapıya ortak oldu bedavadan para vermden ve 12 aylık iyi bir kar acıklayarak nereleere geldi.. ufuk ta 62 milyon tl kar acıklarmı bilen yazsın... mipaz mesala arsasını 6 ve 12 aylıkta değerini açıklıyor konsolide

5.  Alıntı Originally Posted by ykskli Yazıyı Oku
    ufuk benimde dikkatimi çekti,,, ufuk yatırım olduğu için 6 ve 12 aylıkta konsolide açıklıyor.... kervt yıl sonu bu fiyattan kaparsa ufuk 2.400.000 lot x ( temmuzdaki 60 tl- eksi suanki fiyat 85 tl =25 tl fark) 25 tl= 62 milyon tl kar acıklarmı?? malum 12 aylık konsolide olacak , örnek yeşil yatırım wowwo ve zincir yapıya ortak oldu bedavadan para vermden ve 12 aylık iyi bir kar acıklayarak nereleere geldi.. ufuk ta 62 milyon tl kar acıklarmı bilen yazsın... mipaz mesala arsasını 6 ve 12 aylıkta değerini açıklıyor konsolide
    Hisse satışı olursa kar a yansır. Satış olmazsa fark öz kaynak artışı.

41 TL üstü kar . Satış olursa kasaya nakit girişi.

HTC One A9 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by mudanyali Yazıyı Oku
    Ben aldım 2.65
    Hoş geldiniz hayırlı olur umarım

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by mudanyali Yazıyı Oku
    eşleşmeyi gören program varmı hocam

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Matriks de görürsünüz. Diğer uygulamalar nasıl bilmiyorum.

HTC One A9 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by ykskli Yazıyı Oku
    ufuk benimde dikkatimi çekti,,, ufuk yatırım olduğu için 6 ve 12 aylıkta konsolide açıklıyor.... kervt yıl sonu bu fiyattan kaparsa ufuk 2.400.000 lot x ( temmuzdaki 60 tl- eksi suanki fiyat 85 tl =25 tl fark) 25 tl= 62 milyon tl kar acıklarmı?? malum 12 aylık konsolide olacak , örnek yeşil yatırım wowwo ve zincir yapıya ortak oldu bedavadan para vermden ve 12 aylık iyi bir kar acıklayarak nereleere geldi.. ufuk ta 62 milyon tl kar acıklarmı bilen yazsın... mipaz mesala arsasını 6 ve 12 aylıkta değerini açıklıyor konsolide
    Hisseyi beklenti götürüyor ytd...

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım tamamen kendi düşüncelerimdir kimseye al tut sat yat gibi tavsiyeler değildir...

Sayfa 57/232 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •